Tüp bebek için protokol imzalandı

Tüp bebek için protokol imzalandı

Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi ile Memur-Sen Konya İl Temsilciliği arasında tüp bebek protokolü imzalandı.

Protokolü, Türk Kızılayı Konya Şubesi Başkanı Kemal Gödeneli, Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi Tüp Bebek Sorumlusu Opr.Dr. Mustafa Ulusoy ve Memur-Sen Konya İl Temsilciliği Başkanı Nazif Karlıel imzaladı. Protokol programına, Kızılay Derneği Özel Ticaret Borsası Hastanesi Genel Koordinatörü Osman Haklı, Memur-Sen Konya İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Hastane Başhekimi Uzm.Dr. Sabahattin Yücetaş, Hastane Başhekimi Yardımcısı Dr. Ertuğrul Yaralı, Embriyolog Dr. Murat Seleker ve Embriyolog Dr. Zeynep Odabaş Hayırlıoğlu katıldı.

“BEBEK CENNET KOKUSUDUR”

Başkan Karlıel gerçekleştirdikleri protokol anlaşmasıyla birlikte üyelerinin menfaati doğrultusunda çalışmalarına devam edeceğini belirterek, “Tüp bebek konusunda Kızılay Hastanesi ile yapmış olduğumuz bu anlaşma hem hastanemiz için hem de Memur-Sen ailesi için hayırlı olmasını diliyoruz. İnşallah her iki kurumda bu anlaşmadan kazançlı çıkar. Özellikle üyelerimizin menfaatine olan çalışmalarımızın içerisindeyiz. Onların kazanımları bizim için önemlidir. Tedavi noktasında da hastanemize güveniyoruz. İnşallah hayırlı neticeler olur. Nihayetinde bebek, cennet kokusudur. Bu cennet kokusu da inşallah herkese nasip olur düşüncesindeyiz. Bizler Memur-Sen ailesi olarak üyelerimizin mutluluğunu istemekteyiz. Bu konuda da tüm Memur-Sen’e bağlı sendikalarımız olarak birlikte hareket ederek üyelerimizin menfaati doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ”

Kızılay Hastanesi Tüp Bebek Sorumlusu Opr.Dr. Mustafa Ulusoy ise, “Çalışma arkadaşlarımız sağ olsunlar emek verip uğraşmak istediler. Hastane yöneticilerimizde bu işin kâr kısmından büyük ölçüde feragat ettiler. Böyle bir işe giriştik. Başkanımızda bize güvendiklerini belirtiler. Bizim ekip olarak en çok korktuğumuz şey güveni sarsmamaktır. Onun için elimizden geleni yapacağımıza, işimi namus bileceğimize kendim ve ekip arkadaşlarımın adına da söz veriyorum. Dilerim sonunda hepimiz seviniriz. Mutlu sona imza atmak bizim en çok sevineceğimiz olay olur. Buraya üzgün ve stresin tepe yaptığı noktalarda gelen hastaların 1-2 sene sonra elinde bebekle dolaşması bizim en mutlu olduğumuz andır” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.