Tüketici uzmanı yetiştirme projesi tamamlandı
tüketiciler Birliği Konya Şubesi tarafından ilk ve orta öğretim okullarındaki öğrenci ve öğretmenlere yönelik olarak 11 ay süre ile yürütülen Tüketici Uzmanları Yetiştirme Projesi tamamlandı.
Proje kapsamında il merkezinde 61 ilk ve ortaöğretim okulunda 284 gönüllü öğretmen ve 565 gönüllü öğrenciye tüketici yasası, tüketici hakları ve tüketici bilinci konularında eğitim verildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.