Hadim MYO öğrencilerinden inceleme ziyareti

Hadim MYO öğrencilerinden inceleme ziyareti

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Hadim Meslek Yüksekokulu (MYO) Dış Ticaret Bölümü öğrencileri, Konya Gümrük Müdürlüğü ve Konya Ticaret Odası'nda incelemelerde bulundu.

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Hadim Meslek Yüksekokulu (MYO) Dış Ticaret Bölümü öğrencileri, Konya Gümrük Müdürlüğü ve Konya Ticaret Odası'nda incelemelerde bulundu. Öğretim Görevlisi Fatih Varol ve Öğretim Görevlisi Gökhan Akar nezaretinde gerçekleştirilen ziyaretlerde ilk olarak Konya Gümrük Müdürlüğü'ne gidildi. Öğrenciler, burada, ihracat ve ithalat rakamlarına ilişkin yetkililerden bilgi aldı. Ayrıca öğrenciler Gümrük Müdürlüğü'nde Konya'da faaliyet gösteren bazı dış ticaret şirketlerinin yöneticileriyle de sohbet etme fırsatı buldu.  Daha sonra Konya Ticaret Odası'nı ziyaret eden öğrenciler, Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Mehmet Yavuz ile bir araya geldi.  Yavuz, öğrencilere dış ticaret konusundaki tecrübelerini aktararak, tavsiyelerde bulundu.
Konya Ticaret Odası Dış Ticaret Servisi Müdürü Hüsamettin Güngör ise odayı tanıtan ve ''Konya Ticaret Odası'nca Onayı Yapılan Dış Ticaret Belgeleri'' konulu bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından öğrencilere katılım belgesi verildi.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.