Emniyet Müdürü
Namal'dan Kulu'ya ziyaretKonya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, Kulu'da ziyaretlerde bulundu.
İl Emniyet Müdürü Namal, Kulu'ya gelişinde ilk olarak Camikebir Mahallesi'nde Yeni Otogar ile Halk Kütüphanesi yanında bulunan Kulu Emniyet Müdürlüğü'ne ait bina arsasında incelemelerde bulundu. Emniyet binasının temelinin bir an önce atılması için girişimde bulunacağını belirten Emniyet Müdür Namal, daha sonra beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Murteza Ulutaş ile Kulu Belediye Başkanı Ahmet Yıldız ve Kaymakam Erkaya Yırık'ı ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ile bir süre görüşen İl Emniyet Müdürü Namal, Kulu'dan ayrıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.