Dijital dönüşüm konuşuldu

Dijital dönüşüm konuşuldu

Türk Telekom’un ana sponsor olarak destek verdiği İPZ (İnteraktif Pazarlama Zirvesi) Anadolu etkinliği Konya Dedeman Otel'de gerçekleştirildi. Toplantıda uzmanlar, dijital dönüşümü anlattı

Dijital yaşamın tüketiciler üzerindeki etkilerinden teknolojik trendlere, internetle hayatımıza giren yeni iş yapış biçimlerinden geleceğin markalarına kadar interaktif pazarlamaya dair her şeyin konuşulduğu zirveye ilgi yoğun oldu. Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un dijital dönüşümün sunduğu avantajların Anadolu’daki şirketlere aktarılmasını desteklemek amacıyla ana sponsorluğunu üstlendiği IPZ Anadolu, yepyeni markalarla buluşmaya devam ediyor.Bugüne kadar binlerce pazarlama profesyonelini ve yüzlerce konuşmacıyı aynı çatı altında buluşturan ve bu yıl ilki Gaziantep’te gerçekleştirilen İPZ Anadolu etkinliklerinin beşinci durağı Konya oldu.  Dedeman Konya Otel’de düzenlenen ve gün boyu süren Konya etkinliğinde dijital pazarlama konusunda yaşanan son gelişmeler masaya yatırılırken, uzman konuşmacılar katılımcılara ticareti kökten değiştiren yeni teknolojiler ve geleceğin iş modelleri hakkında en güncel bilgi ve ipuçlarını aktardı.
MMI Türkiye Başkanı ve Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu’nun ‘Konya Şehir ve Profil Araştırması’ açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte, Türk Telekom Güney-I Bölge Müdürü Serdar Korkusuz araştırmalarla ilgili bilgi aktardı.   

Türk Telekom Güney-I Bölge Müdürü Serdar Korkusuz, Türk Telekom olarak dijital dünyanın en yeni olanaklarını ve halkın ihtiyaç duyduğu iletişim hizmetlerini ülkemizin dört bir köşesinde en iyi şekilde sunmak için çalıştıklarını ve bu doğrultuda İPZ Anadolu etkinliklerine ana sponsor olarak destek verdiklerini belirterek “Türk Telekom olarak kendimizi, kurumsal müşterilerimizin ‘teknoloji ortağı’ olarak konumlandırıyoruz. İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin bölgemizdeki KOBİ’ler başta olmak üzere tüm işletmelere değer katacağına; interaktif pazarlama alanındaki fırsatların Anadolu’da doğru bir şekilde anlatılmasının da ülkemizin ekonomik kalkınmasına büyük bir katkı sağlayacağına inanıyoruz” diye konuştu.  “Yeni Gerçek: Dijitalleşme” başlıklı bir sunum yapan Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, dijital dönüşümü ve bu sürecin getirdiği avantaj ve fırsatları anlatırken, bu alanda Türk Telekom’un kurumsal müşterilerine sunduğu yenilikçi çözüm ve servisler hakkında da bilgi verdi.  İnteraktif pazarlama alanındaki gelişmelerin ve en yeni trendlerin, e-ticaretten, reklamcılık ve dijital yayıncılığa tüm ayrıntılarıyla ele alındığı etkinliğe İzmir ve çevresinde faaliyet gösteren şirketler büyük ilgi gösterdi. Arzu Küfündür, Yunus Baran, Hilmi Uytun, Selçuk Kılıç, Ecevit Öksüz ve Atıf Ünaldı gibi konularında uzman isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı zirvede “Stratejik Değişim. İnteraktif Dönüşüm”, “Konya’da tutkulu bir inovasyon yolculuğu”, “Yeni Gerçek: Dijitalleşme”, “İnternetle hayatımıza giren yeni iş yapış biçimleri” ve “A’dan Z’ye markalaşma öyküleri”, Profesyonellik mi? Kurumsallık mı?” gibi başlıklar ele alındı. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.