Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyeleri Karapınar'da toplandı

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyeleri Karapınar'da toplandı

Konya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, aylık toplantısını Karapınar'da yaptı.

Konya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, aylık toplantısını Karapınar'da yaptı. Toplantıya, Konya Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Edip Yıldız, Karapınar Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tartan, Ilgın Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Koçak, Akşehir Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Orçun Kantarcı, Beyşehir Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akis, Konya Merkez Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kalaycı ve Kasım üstün katıldı.
    
Birlik üyelerinin sıkıntılarının gündeme alındığı toplantının ardından ilçede bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Birlik üyeleri, sorunların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulundu.
    
Toplantılarının her ay düzenli bir şekilde yapıldığını söyleyen Karapınar Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tartan, ''Birliğimiz her geçen gün üye sayısını artırarak büyümektedir. Üyelerimizin sorunlarının çözümü noktasında, hayvancılığın daha teknolojik ve verimli yapılabilmesi için uzman takviyesi alarak seminerler konusunda öncülük yapmaktayız. Amacımız bölgemizde hayvancılığı en üst seviyeye taşımaktır'' dedi


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.