Çumra’da Nasır Ersöz’le yola devam

Çumra’da Nasır Ersöz’le yola devam

AKP, Çumra Belediye Başkanı Nasır Ersöz ile yeniden hizmete devam kararı aldı. AKPnin Konyada yaptığı temayül yoklaması ile birlikte partili delegelerin desteğini alan ve başarılı çalışmaları ile Türkiyede Çumra İlçesi ile birlikte kendisinin de ismini du

Çumra ilçesinde 2004 yılında Belediye Başkanı olan Nasır Ersöz, başarılı çalışmaları, belediye hizmetleri kaynak yaratmada örnek belediyelerin arasında gösterildi. Nasır Ersöz, hizmetinin ikinci yılında düzenlenen bir törenle Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın elinden üstün başarı ödülünü de almıştı.
Nasır Ersöz, 2006 yılında İzmir’de yayınlanan Şehir ve Başkan dergisinin düzenlediği ve Türkiye’deki tüm gazetecilerin katıldığı oylamada Türkiye’de yılın Belediye Başkanı seçilmişti.
Çumra ilçesinde iki ay öncesinde TÜSİAR araştırma şirketi tarafından yapılan kamuoyu yoklamasında da Nasır Ersöz başarılı gösterildi. İlçe halkının yüzde 70’in üzerindeki kesimin yeniden Belediye Başkanı olarak görmek istediği Nasır Ersöz, “Beş yıl içerisinde ilçeye yaptığım hizmet ortada, görevim süresi içerisinde ilçe halkının hizmetinde oldum, ilçeye şehir görünümü kazandırdım, hep birlikte büyük projelere imza attık, 5 yılda belediyecilik hizmetimin yanı sıra büyük tecrübe kazandım. Gelecek beş yılda da ilçeye hep birlikte daha büyük projeler kazandıracağız” diye konuştu. 
Çumra Belediye Başkanı Nasır Ersöz’ün ilçede seçim çalışmalarına bugünden itibaren başlayacağı, belediye hizmetlerinin aralıksız devam edeceği de açıklandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.