Bilişim toplantısı tamamlandı

Bilişim toplantısı tamamlandı

Bölge Bayilerinin ilk grubu 6-8 Mart, ikinci grup 13-15 Mart tarihleri arasında değişik illerden Konyaya gelerek toplantıya katıldı

AKINSOFT bilişim devlerini Konya'da bir araya getirdi. Düzenlenen dev organizasyon ile Bölge Bayileri Konya'ya gelerek AKINSOFT gücünü daha yakından hissetme şansı buldu. AKINSOFT, bayi motivasyonunu arttırmak ve yeni satış stratejileri geliştirmek için 6-8 Mart ve 13-15 Mart tarihleri arasında AKINSOFT IV. Bölge Bayi toplantısı yaptı. Hizmet kalitesini arttırmak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmak için bayileriyle sürekli yakın bir iletişim içerisinde bulunan firma, Ar-Ge ve inavasyon çalışmaları kapsamında bölge bayileriyle bir araya gelerek,  Ar-Ge, Kalite Kontrol, Muhasebe ve Lisans, Müşteri Hizmetleri, Ürün Yönetimi, Bayi Yönetimi, Satış, Reklam, Pazarlama ve ERP Sistem Yönetim konularının ele alındığı IV. Bölge Bayi Toplantısını gerçekleştirdi.

Bölge Bayilerinin ilk grubu 6-8 Mart tarih aralığında Konya'da bulunurken, ikinci grup 13-15 Mart tarihleri arasında Türkiye'nin dört bir yanından gelerek toplantıya katıldı.  Bölgelerin performansını arttırmak amacıyla düzenlenen toplantıda bayiler isteklerini dile getirirken, AKINSOFT yetkilileri Bölge Bayilere yeni satış stratejileri hakkında bilgi verdi. Bölge Bayileri için düzenlenen organizasyonda yer almalarından ve AKINSOFT ailesinin birer üyesi olmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren Bölge Bayileri, AKINSOFT'un ilkelerine ve planlarına inandıklarının altını çizdi. Toplantının her iki taraf içinde çok verimli geçtiğini belirten bölge bayileri, dev bir bilişim ailesi olduklarını, AKINSOFT'un bayilerine verdiği önemle bu aileye daha sıkı bağlandıklarını vurguladı.
“İnsana ve insanlığa değer verilmeyen köşe kalmasın” ilkesiyle yola başlayan AKINSOFT, gerek sosyal sorumluluk bilinci ile yaptığı çalışmalar gerekse Çözüm Ortaklarına verdiği önem ile yaptığı organizasyonlarla başarısını arttırıyor ve en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Bayilik ağı oluşturmayı tüm dünyada sürdürmeyi planlayan firma, bayileriyle oluşturduğu ilişkilerini sıcak tutarak ve bayileriyle koordinasyon içerisinde çalışarak hizmet kalitesini arttırıyor.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.