Babaoğlu sosyal medya aracılığıyla halkı dinledi

Babaoğlu sosyal medya aracılığıyla halkı dinledi

AK Parti Konya Milletvekili ve MKYK üyesi Mehmet Babaoğlu, sosyal medya aracılığıyla yeni bir çalışmaya imza attı. "Millet, vekilinden ne ister, ne bekler?" diye soran Babaoğlu'nun paylaşımına yüzlerce yorum yapıldı.

Babaoğlu, yaptığı açıklamada, bir sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında halkın nabzını tuttuklarını belirtti.

Paylaşımına "İki haftada bir burada sizinle buluşarak görüşlerinizi alıp cevaplamaya çalışacağım. İlkini burada şu soruyla başlatalım; millet, vekilinden ne ister, ne bekler?" diye yazdığını ifade eden Babaoğlu "Paylaşım yapılır yapılmaz, takipçiler yorumlarını sıralamaya başladı. 3 saati aşkın sürede gelen yüzlerce yorumu okudum ve tamamına cevap vermeye çalıştım" dedi.

Seçim sürecinde sürekli halkın içinde yer almaya çalıştıklarını, seçimden sonra da aynı birlikteliği her alanda sürdürmeyi amaçladıklarını belirten Babaoğlu, şunları kaydetti:

"Gelen yorumlar çok güzeldi. Harika tespit ve öneriler vardı. Ama en çok dikkati çeken, halkımızın kendisini dinleyecek vekiller istemesi oldu. Bir vatandaşımız bunu 'güler yüz, tatlı dil ve önemsenmek' olarak özetlemiş. Yorumlar arasında ülkemizin ve Konyamızın gelişmesi adına yapılması gerekenlerin yanı sıra bireysel bazı istekler de yer alıyor. Hiç şüphe yok ki bunlar bize, gelecek dönemde yol gösterici olacak. Katılımcıların tamamına teşekkürler." 

"10 Şubat 2015'te aday adaylığı için istifamdan bu yana siyasette öğrendiğim en önemli şey; bu işi yapacaksan insanları kaale alacaksın" diyen Babaoğlu, iki haftada bir farklı konularla bu uygulamayı sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.