Akınsoft, bilişim devlerini Konya'da ağırlayacak

Akınsoft, bilişim devlerini Konya'da ağırlayacak

Bayileriyle sürekli yakın bir iletişim içerisinde bulunan Akınsoft, yükselen başarı grafiğini zirveye ulaştırmak ve yeni stratejiler geliştirmek için Konya'da yapılacak dev bir organizasyona hazırlanıyor.

Teknolojik gelişmeler, sektörlere yeni iş dinamikleri yaratıyor ve bu sebeple şirketler iş süreçlerinin kolaylaştırılması, etkinleştirilmesi, verimliliklerinin artması için teknolojik donanımlara, işleyişi düzenleyecek programlara ihtiyaç duyuyor. Orta ölçekli ve büyük ölçekli şirketlerin ağır işleyen yapılarından sıyrılıp, ortaklarına, bayilerine ve müşterilerine en uygun çözümleri en hızlı şekilde sunmaları gerekiyor. İşte bu noktada güvenli ve hızlı bir iletişim platformunu Akınsoft’un sağladığı belirtiliyor. 13 yıldır alanında yaptığı başarılı çalışmalarla sektörünün öncü ismi haline gelen firmanın, başarısına başarı katmaya devam ettiği belirtiliyor. Akınsoft’un, dünyada 9 ülkede 1800'ü aşkın Çözüm Ortağı ile hizmet vermeyi sürdürdüğü ifade ediliyor.

Hizmet kalitesini arttırmak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmak için bayileriyle koordinasyon içerisinde çalışan Akınsoft, Ar-ge ve inivasyon çalışmaları kapsamında bölge bayileriyle bir araya geliyor. 6-8 Mart 2009 ve 13-15 Mart 2009 tarihleri arasında iki grup halinde yapılacak toplantıda, Ar-ge ve Kalite Kontrol, Muhasebe ve Lisans, Müşteri Hizmetleri, Ürün Yönetimi, Bayi Yönetimi, Satış, Reklam ve Pazarlama, ERP Sistem Yönetimi gibi konu başlıkları ele alınacak. Bölgelerin performansını arttırmak amacıyla düzenlenen toplantının sonucunda yeni satış stratejileri geliştirilmesi ve bayi motivasyonunun artırılması planlanıyor. Türkiye'nin dört bir yanından gelecek Akınsoft Bölge Bayileri, daha verimli bir sonuç alınabilmesi için iki grup halinde bir hafta arayla toplantıya alınacaklar. İlk grup 6-8  Mart 2009, ikinci grup ise 13-15 Mart 2009 tarih aralığında Konya'da bulunacak.

Akınsoft, bölge bayi toplantısı için tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor. Toplantı sonunda alınacak kararlar ve üretilecek yeni çözümler ile Akınsoft hizmet kalitesini arttırmayı planlarken, dünya markası olma yolunda da emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.  

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.