Ak Parti Konya 600 Araçla Konya’yı Dolaşıyor

Ak Parti Konya 600 Araçla Konya’yı Dolaşıyor

AK Parti Konya İl Teşkilatı, 600’e yaklaşan araç ve 2 bini aşkın gönüllü ile bir günde Konya’nın 762 köy ile mahalleye dönüşen beldelere giderek hem vatandaşla bir araya geldi, hem de Başbakan Ahmet D...

AK Parti Konya İl Teşkilatı, 600’e yaklaşan araç ve 2 bini aşkın gönüllü ile bir günde Konya’nın 762 köy ile mahalleye dönüşen beldelere giderek hem vatandaşla bir araya geldi, hem de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 6 Haziran Cumartesi günü Konya Şehir Meydanı’nda yapılacak büyük mitinge davet etti.

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, milletvekili adayları, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, milletvekili aday adayları, AK Parti İl ve İlçe Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetimleri, Belediye Meclis Üyeleri, projeye katılan gönüllüler ve vatandaşlar, hareket öncesinde Selçuklu Salı Pazarı alanında bir araya geldi.

ARAT: “SAHADA OLAN TEK PARTİ AK PARTİ

Burada bir konuşma yapan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, bu projeyi oldukça titiz bir çalışmanın sonunda hayata geçirdiklerini ve bunun mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Arat; “Bugün alanlarda sadece AK Parti var. Sahada AK Parti’nin kadın kolları, gençlik kolları, gönüllüleri ve dava erleri var. Diğerlerinin ne felsefesi var, ne de kendileri. Tek işleri iftira, karalama ve yalan siyaseti yapmak. 13 yılda ülkemizde kişi başına düşen gelir 11 bin dolara yaklaştı. Bunu görmezden geliyorlar. Ama biz bunu gittiğimiz her yerde anlatacağız. Terörden, krizden ve kaostan beslenenlerin hakkından ancak biz geliriz. Konya’nın 40 bin kilometrekarelik alanında ulaşmadığımız yer kalmayacak. Çünkü bu seçim Konya için çok daha önemli. Konya artık bir Başbakan yetiştirdi ve adaylığı ile gurur duyduğumuz Başbakanımızla Konya, siyasetin de merkezi olacak. Türkiye’nin Konya’nın duruşuna ve birikimine ihtiyacı var” dedi.

AKYÜREK: “BU İMRENİLECEK BİR FAALİYET”

AK Parti İl Teşkilatı’nın her zaman olduğu gibi yine önemli bir işe imza attığını söyleyen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek de, bu çalışmanın her partinin imreneceği bir faaliyet olduğunun altını çizdi. Akyürek; “Bugün Konya’yı karış karış gezmiş olacağız ve Konya’ya, ülkemize yapılan hizmetleri anlatmış olacağız. Yeni Türkiye yolunda yapacaklarımızı anlatmış olacağız. Gittiğiniz her köyde, her beldede vatandaşlarımızla kucaklaşın ve Sayın Başbakanımızın selamını iletin” ifadelerini kullandı.

ALTUNYALDIZ: “7 HAZİRAN’DA AK PARTİ İLE BİRLİKTE TÜM MAZLUM HALKLAR SEVİNECEK”

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız da konuşmasında AK Parti’nin misyonundan söz etti. Altunyaldız, şöyle konuştu: “Bugün yeni bir heyecan ile bir aradayız. Bu heyecan yeni Türkiye’nin ufku, mefkuresi. Bir muştu var yüreklerimizde dillerimizde. Bu muştu, yeni Türkiye inşası, yeni Türkiye Erdemliler Hareketi’nin kıyamete kadar yürümesidir. Sahaya çıkıp bir mesaj iletiyorsunuz. Bu mesaj, mazlumların artık ezilmemesi mesajıdır. Bu mesaj, Sayın Başbakanımızın mesajı. Bu sevda ve selam mesajını Konya’nın dört bir yanına götürelim ki her yerde barış ve huzur hakim olsun. Yüreklerimizde bu büyük oyunu bozacak bu irfan oldukça, zalimlere karşı ölümüne Mavi Marmara oldukça kimse üzülmesin. 7 Haziran’da sadece Türkiye değil; bu heyecanı Bosna, Gazze, Mekke Medine, Semerkant, Sudan ve diğer mazlum halklar da bu heyecanı ve huzuru yaşayacak.”

AK Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Ömer Lütfi Ersöz tarafından okunan duanın ardından araçlar, Konya’nın 762 köy ve mahallesine hareket etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.