42Konya TV'de yeni dönem

42Konya TV'de yeni dönem

Konevi Radyo Televizyon Yayıncılık San. Tic. A.Ş. Genel Kurulu sonrası Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen Ahmet Yalçın, “Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da milletimize gerçekleri göstermek için çalışacağız” dedi

42 Konya Tv ortaklarının katılımıyla gerçekleştirilen Konevi Radyo Televizyon Yayıncılık San. Tic. A.Ş. Genel Kurulu sonrası yeni yönetim kurulu şekillendi. Genel Kurul sonrası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yalçın oldu. 42 Konya TV Televizyonu binasında gerkekleştirilen genel kurula şirket ortakları katıldı. Yeterli çoğunluk sağlandıktan sonra başlayan toplantıda raporların okunması ve müzakerelerin ardından oy birliğiyle yeni yönetim kurulu oluşturuldu.

Konevi Radyo Televizyon Yayıncılık San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yalçın, Genel Kurul sonrası yaptığı konuşmada, “Bizi bu göreve layık gören tüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 42 Konya TV'nin yeni yayın politikası hakkında da bilgi veren Yalçın, “Hedefimiz tüm toplumu kapsayabilecek, ailecek seyredilebilecek bir kanal ortaya koymaktır. Televizyonumuzu çizgisinden sapmadan daha iyi noktalara gelmesi için gayret göstereceğiz diye konuştu. Yalçın konuşmasına şöyle devam etti: “Televizyonumuz şu an uydudan ve pek çok platformdan izlenebilmektedir. Yerel değil, dünya çapında bir televizyon hedefimiz var. Bu hedefe varmak için öncelikle, tüm Türkiye'yi kapsayan bir kanal olduğumuzu göstereceğiz. Yayın politikamız, haber ağırlıklı olmak üzere, eğitici programlar ve dizilerden oluşacak şekilde teşkil edilecek. Milletimize bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gerçeği göstermek için, değişik fikirlere ve siyasi görüşlere açık bir kanal anlayışıyla hizmet vereceğiz.”

Genel Kurul sonrası oluşan Yönetim Kurulu ise şöyle: “Başkan; Ahmet Yalçın, Üyeler; Mustafa Derbentli, Rıza Harputlu, Osman Küçüktopal, Muammer Motorcu”

HÂLİD ŞEN merhabahaber.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.