Yiğit Bulut: Atatürk'ü de zehirlediler

Yiğit Bulut: Atatürk'ü de zehirlediler

Nizamülmülk'ten beri böyle geldi.. Ümmeti ve milleti için çalışan yok edildi. ATATÜRK'Ü BİLE ZEHİRLEDİLER..

Turgut Özal'ın mezarının açıldığı şu günlerde zehirlendiği iddiaları gündemi meşgul ederken Yiğit Bulut'tan çok tartışılacak bir iddia geldi.

"NİZAMÜLMÜLK'TEN GÜNÜMÜZE BU BÖYLE"

24 TV'de ekrana gelen tartışma programında açıklamalarda bulunan Yiğit Bulut, Büyük Selçuklu Devleti'nin veziri ve Siyasetname adlı öğütler kitabı yazarı Nizamülmülk'ten günümüz ümmeti ve milleti için çalışan kim varsa ortadan kaldırıldığını iddia etti.

"ATATÜRK'Ü BİLE ZEHİRLEDİLER"

Batı'nın Ortadoğu siyaseti olarak aynı olayların Osmanlı'da da yaşandığına dikkat çeken Bulut, Fatih Sultan Mehmed'in ve birçok Sadrazam'ın zehirlendiğini ya da kafası kesilerek yok edildiğini hatırlatırken, izleyiciden gelen "Turgut Özal'ı da bu yüzden zehirlediler" tweetine karşılık "Ben bir adım daha ileri gidiyorum" diyerek "Atatürk'ü bile bu yüzden zehirlediler" iddiasında bulundu.

"HEP BATI'NIN OYUNLARI"

Yiğit Bulut'a göre batılı devletler Kanuni'nin ölümünden sonra Osmanlı'nın iç yapısındaki oyunlarını hiçbir zaman elden bırakmadı. Yine Bulut'un iddiasına göre Batı'nın Türkler ve Müslümanlar üzerindeki oyunları Cumhuriyet döneminde de devam etti. 2003 yılındaki AK Parti iktidarına kadar güçsüz liderlerin yönettiği Türkiye'yi kimin yöneteceği de Yiğit Bulut'a göre bu güçler tarafından belirlendi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.