Telekom’lu Sezek,gümüş madalya aldı
11-15 Şubat 2009 tarihlerinde Antalyada yapılan ve 52 ilden 476 erkek, 329 bayan sporcunun katıldığı Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonasında Konya Telekom spor Kulübü Tekvando branşı sporcularından Kadir Han Sezek; Türkiye İkincisi olarak gümüş madalya ka
11-15 Şubat 2009 tarihlerinde Antalya’da yapılan ve 52 ilden 476 erkek, 329 bayan sporcunun katıldığı Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonası’nda 68 kg’de Konya Telekom spor Kulübü Tekvando branşı sporcularından Kadir Han Sezek; Türkiye İkincisi olarak gümüş madalya kazandı. Şampiyonaya Konya Telekom spor Kulübü 1 bayan ve 1 erkek sporcuyla katıldı. Kadir Han Sezek almış olduğu madalya ve bayan sporcumuz Ayşenur Yılmaz da yapmış olduğu mücadeleler ile gelecekte Türk Tekvando milli takımının sporcuları olacaklarını gösterildi. Konya Telekom Spor Kulübü Başkanı Mehmet Murat Uslular “Elde edilen madalyanın Türk tekvandosuna ve Konya’ya hayırlı olmasını diledi. Uslular; “Telekom Müdürü T. Fikret Karaman ve Müdür Yardımcısı Mustafa Parpar’a ayrıca başarıdan dolayı Antrenör Ali Bacaksız’a Telekom spor Yönetimi olarak teşekkür ediyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.