Tekvando heyecanı Konya'da yaşanıyor

Tekvando heyecanı Konya'da yaşanıyor

Türkiye Tekvando Federasyonu'nun 2022 Yılı Faaliyet Programında yer alan Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası Konya'da başladı.

Türkiye Tekvando Federasyonu'nun 2022 Yılı Faaliyet Programında yer alan Büyükler Türkiye Tekvando Şampiyonası Konya'da başladı.

18-22 Ocak 2022 tarihleri arasında Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek şampiyonaya 73 ilden 632 kulübe bağlı bin 559 sporcu katılıyor.

Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 3. gün heyecanı

Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu'nda devam eden şampiyonada 3. gün müsabakaları yapıldı.

Şu ana kadar yapılan müsabakalara alınan sonuçlar şöyle:

BÜYÜK ERKEKLER

74 KG

1. Yiğithan Kılıç - Ankara İlbank SK

2. Muhammed Emin Yıldız - Ankara İlbank SK

3. Samet Ayaz - Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon SK

4. Ferhat Muhammet Saroğlu - Ankara İlbank SK

5. Muhammet Talha Sarı - Ankara Ulaştırma SK

6. Doğan Demir - Samsun Akademi SK

7. Mustafa Yılmaz - Konya Karatay Bld SK

8. Hakan Kavurat - Karadeniz Teknik Üniversitesi SK

63 KG

1. Kemal Külük - Ankara EGO SK

2. Berkay Erer - İstanbul Büyükşehir Bld SK

3. Furkan Alperen Menekşe - Malatya Büyükşehir Bld SK

4. Emircan Turan - İstanbul Büyükşehir Bld SK

5. Oğulcan Çalık - Ankara Türk Telekom SK

6. Osman Türker Köse - Ankara İlbank SK

7. Mert K. Avcı - Konya Karatay Bld SK

8. Murat Ensari - Gaziantep Manas SK

87 KG

1. Yunus Sarı - Ankara Ulaştırma SK

2. Ahmet Anıl Afacan - İzmir Büyükşehir Bld SK

3. Orkun Ateşli - İstanbul Büyükşehir Bld SK

4. Enbiya Taha Biçer - Ankara İlbank SK

5. Haydar Işık - Kırşehir Pars SK

6. Sergen Curabaz - Ankara İlbank SK

7. Şahin Çelebi - İzmir Büyükşehir Bld SK

8. Ali Kirazlı - Denizli Tuana SK

BÜYÜK BAYANLAR

46 KG

1. Emine Gögebakan - Ankara İlbank SK

2. Ruhat Akalın - Ankara PTT SK

3. Fatma Keleş - Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi SK

4. Filiz Ögel - Bursa Hareketli Yaşam Merkezi SK

5. İrem Bekdaş - İzmir Çiğli Bld SK

6. İnci Tarakçı - Sakarya Büyükşehir Bld SK

7. Canan Gündüz - İstanbul Çağrı Kızıl SK

8. Aleyna Demir - Ankara Mamak Bld SK

57 KG

1. Özge Özbey - Ankara Ego SK

2. Gülsüm Gültekin - Eskişehir Öncü SK

3. Ahsen Şengün - Samsun Büyükşehir Bld SK

4. Hürü Gökçe Göğebakan - Ankara İlbank SK

5. Gülhanım Yeşildal - İzmir Büyükşehir Bld SK

6. Zeynep Şeyma Turhan - Eskişehir Kamer Gençlik SK

7. Beyza Nur Genez - Gaziantep Bld SK

8. Tuğba Yılmaz - Ankara PTT SK

67 KG

1. Mervenur Evci - Ankara Mamak Bld SK

2. Sıla Nur Gençer - Eskişehir Sarar SK

3. Şahsenem Bağator - Ankara Türk Telekom SK

4. Kübra Kıyı - İzmir Büyükşehir Bld SK

5. Hatice Erdoğan - Bilecik Ferdi

6. Dilara Arslan - Ankara Büyükşehir Bld SK

7. Zeynep Kaya - İstanbul Sancaktepe Bld SK

8. Aleyna Yılmaz - Ankara İlbank SK

+73 KG

1. Nafia Kuş - İstanbul Büyükşehir Bld SK

2. Esra Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld SK

3. Sude Yaren Uzunçavdar - Ankara Büyükşehir Bld SK

4. Beyza Basma - Kayseri Melikgazi Bld SK

5. Elif Arslan - Bilecik Bozüyük Metris Tepe GSK

6. Kübra Kepenek - Tekirdağ Çerkezköy Güzel SK

7. Ayselnur Sağlık - Ankara EGO SK

8. Ayşe Asma - Edirne Uzunköprü Bld SK

SPOR SERVİSİ

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.