Selçuklu'ya talibiz

Selçuklu'ya talibiz

Saadet Partisi Selçuklu İlçe Başkanlığı Ocak ayı il divan toplantısı, başkanlık binasında gerçekleştirildi. Toplantıya Saadet Partisi önceki dönem ilçe başkanı Av. Mustafa Derbentli’nin yanı sıra çok sayıda partili katıldı

Saadet Partisi Selçuklu İlçe Başkanlığı Ocak ayı il divan toplantısında yanlış hukuk sistemi ile çeşitli travmaların yaşandığını belirten Av.Mustafa Derbentli, sosyolojik ve psikolojik olarak bu travmaların çözüme kavuşturulması gerektiğini vurguladı. Türkiye’nin üzerinde emelleri olan mihraklar olduğunu ifade eden Derbentli, “Bu mihrakların oyunlarına karşı teyakkuz halinde olunmalıdır. Yerel seçimlerde yine psikolojik sosyolojik baskının  daha da artacağını ifade eden Derbent'li çözümün sadece ve sadece Saadet Partisi teşkilatlarının olduğunu vurguladı. Farklı partilerin tabanlarındaki çatlaktan bahseden Derbentli, herkese ve her kesime hitap eden, onları kucaklayan, ortak payda ve değerlere sahip çıkan tek parti Saadet Partisi olduğunu söyledi.

SELÇUKLU'YA SÜRPRİZ ADAY

Yerel seçimlerde yine gerek konsept, gerek vizyon ve tanıtımlar ile damga vuracağını ifade eden İlçe Başkanı İbrahim Ceylan da Selçuklu için genç, dinamik ve vizyon sahibi bir aday için çalışmaları hassas bir şekilde yürüttüklerini dile getirdi. İstişarelerin sürdüğü bu dönemde Selçuklu için gerçekten sürpriz olacak bir adayı önümüzdeki günlerde açıklayacağını dile getiren Ceylan şöyle konuştu: “Basından takip ettiğimiz kadarıyla Konya'da bazı ilçelerde ittifaklarda çatlak olduğunu, adayların geri çekildiğini ve ilçe yönetimlerinin istifalarının alındığını duymaktayız. Biz Saadet Partisi olarak yerel seçimlere tek başımıza gireceğimizi en başında söylemiştik. Bu minvalde de çalışmalarımızı da hassas bir şekilde yapıyoruz. Ama sırf oy rantı için bizleri farklı yerlere yerleştirmeye çalışanlar için şunu söylüyoruz. Korkular hakikati değiştirmez. Saadet Partisi bu memlekete en iyi şekilde geçmiş dönemlerde hizmet etti, bugünden sonra da hizmet etmeye devam edecek.”  

KORKU TÜCCARLARINA ALDANMAYINIZ

Ceylan, konuşmasının devamında, “Vatandaşlarımızdan isteğimiz İlçemizde veya Büyükşehir'de başkanlar değiştiğinde veya partiler değiştiğinde korku iklimine dahil etmeye çalışan, korku tüccarlarından korkmayınız. 1 Nisan sabahında belediye otobüsleri yine çalışacak. Çöpler yine toplanacak. 1 Nisan'da imar ve planlama çalışmaları yine devam edecek. Hizmet ve çalışmalar devam edecek. 1 Nisan da kıyamet kopmayacak. 1 Nisan korku tüccarlarının, rant tüccarlarının kıyameti olacaktır” dedi.

HAMDİ BUĞUR

 


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum