Sanayi Odası seçimleri yarın yapılacak

Sanayi Odası seçimleri yarın yapılacak

Konya Sanayi Odası (KSO) seçimleri yarın Dedeman Otelde gerçekleştirilecek.

TSE Başkanlığı, OSBÜK Yönetim Kurulu Üyeliği, TOBB Yatırım Promosyonu ve Doğrudan Yabancı Yatırım Mevzuatı Çalışma Grubu Başkanlığı gibi birçok görevi yürüten KSO Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil yeniden başkanlığa aday oldu. Başkan Tahir Büyükhelvacıgil, üyeleri oda organlarının seçimi için demokratik katılım ve temsil edilme hakkı olan oy verme sürecinde bulunmaya davet etti.
Tahir Büyükhelvacıgil, sanayicilerin ve Konya’nın beklentilerine her platformda cevap vermeye ve sanayiciye hizmetin Konya’ya hizmet olduğu bilinci ile hareket etmeye çalıştıklarını aktararak, “Bu amaç ile bir taraftan Konya’nın sanayisine ve Konya’ya ilişkin projeler yürütürken, diğer taraftan her bir Sanayicinin sorunlarını birebir çözüme kavuşturma adına yoğun bir çaba sarf etmeye gayret ettik” dedi.
Oda olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında da bilgi veren Tahir Büyükhelvacıgil, Yatırım Teşvik Belgesi düzenlemede İSO’dan sonra KSO’nun ikinci sırada yer aldığını anımsattı.
Sanayiciden almış oldukları destek ve güçle sahip oldukları birlik ruhuyla, Konya’yı farklı platformlarda daha iyi temsil ve hizmet edebilme imkânını yakalamış bulunduklarını kaydeden Büyükhelvacıgil, “Bu bağlamda, TSE Başkanlığı, OSBÜK Yönetim Kurulu Üyeliği, TOBB Yatırım Promosyonu ve Doğrudan Yabancı Yatırım Mevzuatı Çalışma Grubu Başkanlığı gibi birçok görev şahsıma tevdi edilmiştir. Ayrıca Odamız Meclis Başkanı Ahmet Şekeroğlu’na da TOBB Yönetim Kurulu Üyeliği, TOBB Sanayi Odaları Konsey Üyeliği ile TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevleri tevdi edilmiştir” dedi Ortaya konulan bütün bu başarıların sadece kendilerine ait değil tüm Konya’ya ve sanayicilere ait olduğunu vurgulayan Büyükhelvacıgil, Konya’nın ve sanayicilerin göstermiş olduğu takdir ve teveccühten dolayı teşekkür ederek, oda seçimlerinin ülke, Konya ve odaya hayırlara vesile olmasını diledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.