Saadet adaylarından TÜYAP ve ASKON ziyareti

Saadet adaylarından TÜYAP ve ASKON ziyareti

Saadet Partisi Konya Milletvekili Adayları Tüyap Makine Fuarı'nı ziyaret etti, Firma sahipleri ve vatandaşlarla buluştu.

 Seçim çalışmaları çerçevesinde Tüyap Makine Fuarı'nı ziyaret eden, Saadet partisi Konya Milletvekili Adayları, Tacettin Çetinkaya, Mehmet Cemal Erkoç, Hasan Hüseyin Uyar, Mustafa Derbentli, Mehmet Rüştü Açıksöz, Mahmut Semih Aça, Hüseyin Saydam, Sinan Toprak ve çok sayıda parti mensubu ile firma sahipleri ve vatandaşlarla sohbet etti. Firma sahipleriyle sohbet eden adaylar,  seçim vaatlerini anlattı ve Konya sanayisinin dertlerini dinledi. Konya sanayisinin Türkiye için çok önemli bir konumda olduğunu ve Konya'nın ülke ekonomisine büyük katkı sağladığını belirten Çetinkaya, İleri teknoloji üretim yöntemiyle Konya sanayisinin daha iyi konumlarda olması gerektiğini ve bunun gerçekleşmesi için Adil Ekonomik Düzen'in yeniden söz sahibi olması gerektiğini söyledi. Konya sanayisine en büyük yatırımları Milli Görüş'ün yaptığını, ülke çapında Ağır Sanayi hamlesi başlatarak devasa fabrikalar inşa ettiklerini belirten Çetinkaya, Türkiye'nin yüksek teknoloji üreterek dünyada lider konuma gelmesinin Milli Görüş ile mümkün olacağının altını çizdi. Adaylar ve partililer buradan Sedirler halk pazarına geçerek burada pazar esnafını ziyaret ederek dertleşti.

2-5.20150504090925.jpg

KONYA SANAYİSİNİN SIKINTILARINI ÇÖZECEĞİZ

Saadet Partisi seçim çalışmalarını sürdürüyor. Saadet Partisi Konya milletvekili Adayı Tacettin Çetinkaya ve beraberindeki heyet seçim çalışmaları çerçevesinde bugün Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ASKON'u ziyaret etti. ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım'ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Saadet Partisi Partisi Konya Milletvekili Adayları Tacettin Çetinkaya, Mehmet Rüştü Açıksöz ve Saadet Partisi Konya İl Müfettişi Ali Mücevher katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Saadet Partisi Konya Milletvekili Adayı Tacettin Çetinkaya, Konya sanayisinin sıkıntılarını ve nasıl çözüleceğini çok iyi bildiklerini ve mecliste bulunmaları halinde bu durgunluğun önüne geçilecek hamleler atılacağının altını çizdi. Çetinkaya, ASKON'un Konya'ya ve Konya sanayisine değer kattığını ve ASKON'un gerek Türkiye gerekse Konya için büyük önem arz ettiğini belirtti. ASKON Konya Şube başkanı Yakup Yıldırım ise burası ne maksatla, ne amaçla kurulduysa aynı amaç uğrunda çalışmalarına devam ediyor dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.