Ribat Aşevi yüzleri güldürüyor

Ribat Aşevi yüzleri güldürüyor

Ribat Aşevi,” İyilikte Birlik Vakti” sloganıyla, ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi dağıtımını tüm hızıyla sürdürüyor.

Yaşlı kimsesiz, darda kalmış zor durumda kardeşlerimize gelin birlikte ulaşalım... Ribat Eğitim Vakfı bünyesinde yer alan Ribat Aşevi, milletimizin son günler ve aylarda Corona virüs mücadelesinde, sorumluluk alarak yardım faaliyetlerini darda kalan, zora düşmüş, imkânı olmayan ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapmaya devam ediyor.

Ribat Aşevi Başkanı Ahmet Şanlı ve Ribat Aşevi Müdürü Ali Sakman, “Dünya koronavirüs ile mücadele ederken sivil toplum kuruluşları da sahadaki insani yardım faaliyetlerine devam ediyor. Yürekler birleşince yükler hafiflermiş niyeti ile "İyilikte Birlik Vakti" diyerek sahada çalışmalar yapan Ribat Eğitim Vakfı Ribat aşevi, milletimizin yaşadığı bu zor dönemde  sorumluluklar alarak yardım faaliyetlerini darda kalan, zora düşmüş, imkânı olmayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımlarını evlerine götürerek teslim ediyor. ve gönüllerde taht kuruyor.  Yaşlı kimsesiz, darda kalmış zor durumda kardeşlerimize gelin birlikte ulaşalım... Sizler de yardım seferberliğinde yerinizi alın. Sınır tanımayan bir salgınla karşı karşıya kaldığımız bu günlerde milletçe İYİLİKTE BİRLİK VAKTİ Diyoruz” dediler.

HABER MERKEZİ

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.