Meram hep ihmal edildi
MHP Meram İlçe Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Açıkel, adaylığı resmen açıklandıktan sonra ilk kez basın karşısına geçti.
Açıkel, İlçe binasında düzenlediği basın toplantısında biyografisi hakkında bilgi verirken Meram için projelerini de anlattı. Açıkel, Meram’a hizmet için aday olduğunu ifade ederken, “Bizler sadece çalışmak için geliyoruz. Meram İlçesi şimdiye kadar her zaman ihmal edildi. Bir zamanlar Konya’nın merkezi iken şimdi kendi merkezi bile olmayan bir konumda. Bir zamanlar Türkiye’ye örnek olarak gösterilen ‘Meram Bağları’ unutuldu, mesire alanları, yeşil alanları korunamadı. Özellikle son yıllarda kaçak yapılar ve gecekondulaşmalar ile adına yakışmayan bir görünüme kavuştu. Bizler tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için göreve talip olduk” dedi.
ALİ SAİT ÖGE
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.