Meram Belediyesi 9 Eylül’ü ağırlıyor
Aroma Bayanlar Voleybol 3. Lig A Grubunda mücadele eden temsilcimiz Meram Belediyespor bugün İzmir temsilcisi 9 Eylül Üniversitesini konuk edecek
. Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak zorlu karşılaşma saat 12.00’de başlayacak. Yeşil-beyazlılarda, hesaplar galibiyet üzerine yapıldı.. Puan cetvelinde set averajıyla kendisinden bir basamak aşağıda bulunan 9 Eylül Üniversitesi’ni yenerek, üst sıralara tırmanmak isteyen yeşil-beyazlı temsilcimizde moraller yerinde. Antrenör Metin Karapınar, “Evimizdeki maçı kazanmak istiyoruz. Maça iyi hazırlandık ve hedefimiz seyircimize galibiyet hediye etmek” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.