KTO’da son meclis toplantısı yapıldı

KTO’da son meclis toplantısı yapıldı

Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Başkan Yardımcısı Hüseyin Üzülmez, dönemin son meclis toplantısında Meclis Üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, Dört yıllık çalışma süresi içerisinde Meclis üyelerimizle birlik, beraberlik içerisinde Konyay

Konya Ticaret Odası Meclisi’nin tarihe kayıt düştüğünü, bu dönem mecliste görev alanların tarihe geçtiğini ifade eden Üzülmez, “Bu çatı altında ciddi çalışmalara, ciddi projelere hep birlikte imza attık. KTO-Karatay Üniversitesi’ni kurma kararı ve çalışmalarıyla tarihe kayıt düştük. Şehrimizi tarihi misyonuna yeniden kavuşturduk. Bu onur bu gurur Konya Ticaret Odası Meclisi’nin ve O’nun değerli üyelerinindir. Üniversite konusunda bir çok eleştiriler aldık. Yılmadan, sabırla çalışmaya devam ettik. Bu sabır ve çalışma karşılığında hedefimize ulaştık. Bu başarıyı sizin gibi dik duran, güçlü ve güvenilir bir ekiple gerçekleştirdik. Başarımızı küçümseyerek gölgelemeye çalışanlara son olarak şunu söylüyorum. Bu Üniversite’nin bayrağı dalgalandıkça, bunda emeği olan herkes, hatta çocuklarımız ve torunlarımız bundan onur ve gurur duyacaklardır” dedi.

Konya Ticaret Odası Meclisi’nin birlik ve beraberliğinin, ahenkli çalışmasının bozulmak istenmesine asla izin vermeyeceklerini ifade eden  Üzülmez, “Unutulmamalıdır ki, bizler hedeflerimize birlik beraberliğimiz sayesinde ulaştık. Bu birlik ve beraberliği Konya Ticaret Odası’nda sağlamamış olsaydık, Konya’ya olan hizmetlerimiz bu noktaya gelmezdi. Bu birliği sağlamayı başardığımız için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Başkan Yardımcısıyız.”diye konuştu.
Üzülmez, 10 Ocak 2009’da yapılacak Meslek Komitesi seçimlerinde de yine kazananın Konya olacağını ifade ederek, seçimlerin Konya Ticaret Odası’na, üyelerine, Konyalı esnaf, sanayici ve tüccarlara hayırlar getirmesini diledi.   

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.