Kaymakam Güvençer’den Emniyet’e veda ziyareti
Karatay Kaymakamlığından Sinop Valiliğine atanan Mustafa Hakan Güvençer, İl Emniyet Müdür Vekili Numan Yıldırımı makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Sinop Valiliğine atanan Mustafa Hakan Güvençer, Konya Emniyet Müdürlüğü ile görevde bulunduğu süre zarfında, birlikte, dayanışma ve uyum içerisinde çalıştıklarını dile getirerek teşekkür etti.
İl Emniyet Müdür Vekili Numan Yıldırım da ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirterek, Sinop Valiliğine atanmalarından dolayı Güvençer’i tebrik ederek başarılar diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.