Karatede Çanakkale turnuvası yapıldı

Karatede Çanakkale turnuvası yapıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate il Temsilciliği 2015 faaliyet takviminde yer alan ‘’18 Mart Çanakkale Zaferi Karate İl Birinciliği’’ müsabakaları yapıldı.

Dumlupınar Gençlik Merkezi Spor Salonunda yapılan müsabakalarda 69 kız 119 erkek toplamda 188 sporcu mücadele etti. Son derece çekişmeli maçlara sahne olan İl Birinciliği müsabakalarına sporseverlerde yoğun ilgi gösterdi.

Müsabakalar sonucunda Yıldız Kızlarda 47 kg’da Ayda Kaplan birinci, Şerife Akdeniz ikinci Kübra Türkoğlu ve Şevval Çelik üçüncü, 54 kg’da Ebrar Ünlüpaltacı birinci, İrem Çiçek ikinci, Fatma Kayır ve Nida Nur Tok üçüncü, +54 kg’da Dilara Çolak birinci, Melda Varol ikinci, Feyza Uğur ve Tuğçe Aslan üçüncü oldu. Yıldız Erkeklerde Ahmet Musab Beşbadem birinci, Ramazan Çelmeli ikinci, Mustafa Can Öztürk ve Recep Erdem üçüncü, 57 kg’da Muzaffer Talha Beşbadem birinci, Halil Gürakar ikinci, İsmail Yöntem ve Talha Öztürk üçüncü, 63 kg’da Osman Tayyip Ergüven birinci, Mehmet Emin Ergün ikinci Semih Can Özel üçüncü, 70 kg’da Fevzi Öztürk birinci, Abdullah Barakcı ikinci, Eyüp Can Altun ve Mustafa Tellioğlu üçüncü, +70 kg’da Taha Akkuş birinci Kudret Yıldız ikinci oldu.

2003-2004 Yıldız Kız 35 kg’da Nisa Gül Şahin birinci, Hatice Nur Karademir ikinci, Emine Bülbül ve Yeliz Işık üçüncü, 40 kg’da Şeyma Buğdaycı birinci, Aleyna Akbaş ikinci, Esra Çiçek ve Burcu Aygün üçüncü, +40 kg’da Sıla Nur Yeşilbaş birinci, Eda İclal Ünlüpaltacı ikinci, Sevgi Bağcı ve Rabia Solak üçüncü oldu. Erkekler 25 kg’da Enes Sad Beşbadem birinci, Mehmet Sorkum ikinci, Muhammet Avşar ve Enes Gürakar üçüncü, 30 kg’da Mehmet Koç birinci, Melih Kavurmacı ikinci, Hasan Aydın ve Yunus Emre Eroğlu üçüncü, 35 kg’da Berk Yıldız birinci, Furkan Torun ikinci, Furkan İlhan ve Fatih Sümmen üçüncü, 40 kg’da İbrahim Çolak birinci, İsmail Enes Acemoğlu ikinci, Hilmi Karataş ve Atakan Akdoğan üçüncü, 45 kg’da Murat Bilgehan birinci, Melih Cem Ün ikinci, Hidayet Koç ve Hasan Aksoy üçüncü, +45 kg’da İbrahim Kumru birinci, Berat Adıgüzel ikinci, Mehmet Eren Tarhan ve Esat Yasin Kaya üçüncü, erkek katada ise Enes Sad Beşbadem birinci, Mehmet Koç ikinci, Hasan Aksoy ve İsmail Yöntem üçüncü oldu.

2005-2006 Minik Erkekler 30 kg’da Arif Buğdaycı birinci, Ahmet Murat Nurkoviç ikinci, H.Hasan Karakaya ve Mustafa Namlı üçüncü, 35 kg’da Mustafa Akbaş birinci, Gökdeniz Özdemir ikinci, Oğuz Kuş ve Pusat Efe Bulut üçüncü, 40 kg’da Kağan Özçalık birinci, Efe Cura ikinci, Taha Baştürk ve Kayra Ekeci üçüncü, 45 kg’da Samet Şibil birinci, Emirhan Yöntem ikinci, Kızlar 25 kg’da Rümeysa Dalbastı birinci, Betül Sude Yaman ikinci, Esin Çetinkaya ve Reyhan Yetkin üçüncü, 30 kg’da Beyza Aygün birinci, Sude Naz Mustul ikinci, Firdevs Çiçek ve Ebrar Oğuz üçüncü, +30 kg’da Eye El Hac Ömer birinci, Nisa İnce ikinci, Berrin Baltacıoğlu ve Eylül Kaya üçüncü oldu.

2007-2008 Minik Erkekler 20 kg’da Kadir Efe Bulut birinci, Mert Buğdaycı ikinci, Hasan Filorya ve İlhan Çetiner üçüncü, 25 kg’da Halil Akbaş birinci, Taha Akkuş ikinci, Enes Karakaya ve Bekir İlhan üçüncü, Kızlar 25 kg’da Liva Saraçoğlu birinci, Erva Ergüven ikinci Nisa Nur Yapıcı ve Aleyna Bulut üçüncü oldu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.