Karapınar'da okul yararına kermes
Karapınar'da Sazlıpınar İlköğretim Okulu yararına kermes düzenledi.
Sazlıpınar köyündeki kermesin açılışına Kaymakamı Osman Beyazyıldız, Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahri Kini ile köy halkı ve öğretmenler katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan kermesin kurdelesini Kaymakam Beyazyıldız kesti.
Kaymakam Beyazyıldız, açılışta yaptığı konuşmada, kermesteki ürünlere bütün davetlilerin ilgi göstermesini isteyerek, kermesi hazırlayan öğretmenlere ve katkıda bulunan köy halkına teşekkür etti. Kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Kaymakam Beyazyıldız, açılışta yaptığı konuşmada, kermesteki ürünlere bütün davetlilerin ilgi göstermesini isteyerek, kermesi hazırlayan öğretmenlere ve katkıda bulunan köy halkına teşekkür etti. Kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.