İşte beldelerde ipi göğüsleyen adaylar…

İşte beldelerde ipi göğüsleyen adaylar…

SelçukluTepeköy: H.Hüseyin Karsavran (AKP)Başarakavak: A.İhsan Özcan (AKP)Sızma: Mehmet Dığrak (AKP)

Meram

İnlice: Bekir Dalkıç (AKP)
Karadiğin: Sami Yıkılmaz (AKP)
Kızılören: Hüseyin Saraç (AKP)
Kavak: Osman Kıyak (SP)
Sağlık Kasabası: M.Çiçek (AKP)
Sefaköy: Abdurrahman Bulut (AKP)
 
Karatay
Ovakavağı: Nuh Özdemir (SP)
Hayıroğlu: Mustafa Geçgil (AKP)
Yarma: Mustafa Sarıca (AKP)
İsmil: Lütfü Topbaş (MHP)
 
Ahırlı
Akkise: Ceylan Aslan (AKP)
 
Akören
Kayasu: Mehmet Tekkeş (AKP)
Avdan: Demokrat Parti
 
Akşehir
Ortaköy: C. Nuri Bozoğlu (AKP)
Engili: K. Selçuk Şehirli (AKP)
Altıntaş: Ahmet Çakar (AKP)
Atakent: Mustafa Zeybek (AKP)
Reis: Mevlüt İbiş (AKP)
Karahüyük: Cavit Akdeniz (AKP)
Çakıllar: Cevdet Üstündağ (MHP)
Doğrugöz: Osman Fedai (MHP)
Gölçayır: Cavit Kılıç (MHP)
Adsız: Türkan Pınar Çiğdem (CHP)
Yazla: Ömer Pınar (BTP)
 
Altınekin
Akıncılar: Muharrem Dere (AKP)
Dedeler: Mehmet Elmalı (AKP)
Oğuzeli: Sami Yatgın (AKP)
 
Beyşehir
Adaköy: Nihat Ulu (AKP)
Bayavşar: Polat Yetkin (AKP)
Doğanbey: İ.Şinasi Erten (AKP)
Gölyaka: Ramazan Erdoğan (AKP)
Karaali: İbrahim Issı (AKP)
Kayabaşı: Yaşar Güneş (AKP)
Kurucaova: Vedat Sabırlı (AKP)
Sevindik: Mevlüt Gök (AKP)
Üzümlü: Salih Şenoğlu (AKP)
Yeşildağ: Mustafa Ünlü (AKP)
Gölyaka: Ramazan Erdoğan (AKP)
Akçabelen: Hasan Sayın (MHP)
Esence: Fuat Bayır (MHP)
Emen: Osman Demir (CHP)
Gökçimen: Mustafa Dokur (MHP)
Huğlu: Fehmi Tekin (MHP)
Sadıkhacı: Şakir Özel (MHP)
Üstünler: Ethem Özgür (MHP)
Yenidoğan: Hüseyin Derebağ (MHP)
 
Bozkır
Sorkun: İlyas Arısoy (AKP)
Dere: Mustafa Şahin (AKP)
Üçpınar: Ömer Ata Kalaycı (MHP)
Sarıoğlan: Hüseyin Uyan (MHP)
Harmanpınar: Osman Güven (MHP)
Hisarlık: Ali Arlı (AKP)
Çağlayan: Ziya Kara (CHP)
 
Cihanbeyli
Büyükbeşkavak: Mümin Deveci (SP)
Kandil: Hasan Çam (SP)
Kuşça: İsmet Karaca (AKP)
Bulduk: Abdullah Taş (AKP)
Günyüzü: Mehmet Kale (AKP)
İnsuyu: Abdülkadir Öztürk (AKP)
Kelhasan: Resul Kara (AKP)
Kütükuşağı: Sami Arabacı (AKP)
Yeniceoba: İlyas Kara (AKP)
Taşpınar: Mehmet Taşpınar (MHP)
 
Çeltik
Gökpınar: H.Gözel Kalenderoğlu (AKP)
Küçükhasan: Mustafa Ünal (AKP)
 
Çumra
Alibeyhüyüğü: Ali Kılıçaslan (AKP)
Dinek: Rafet Avcı (AKP) Güvercinlik: Yaşar Tülü (AKP)
İçeriçumra: Mehmet Kınalı (AKP)
Yenisu: Ufuk Yağcılar (AKP)
Karkın: Sadık Ovalı (AKP)
Apa: Halil Gülşin (MHP)
Arıkören: Sami Bilgili (MHP)
Okçu: Ali Tokgöz (MHP)
Türkmencamili: Sabri Sarılar (MHP)
 
Derbent
Çiftliközü: Süleyman Akıncı (CHP)
 
Derebucak
Çamlık: Ali Özdemir (AKP)
Gencek: Yusuf Uyar (AKP)
Pınarbaşı: Şevket Çetin (AKP)
Yukarıkayalar: Memiş Abak (MHP)
 
Doğanhisar
Ayaslar: Bayram Çavdar (AKP)
Başköy: Abdullah Koç (AKP)
Çınaroba: Mahmut Yalçın (AKP)
Karaağa: Mehmet Ergül (AKP)
Yenice: Namık Kurt (AKP)
Deştiğin: Bayram Çarman (CHP)
Konakkale: Mehmet Çöğür (CHP)
Koçaş: Ramazan Adıgüzel (MHP)
 
Ereğli
Çayhan: Abdülkerim Tolun (AKP)
Sazgeçit: Bülent Ersüllü (AKP)
Aziziye: Kemal Uzundere: (MHP)
Belkaya: Mehmet Şen (MHP)
Kutören: Nurettin Karkın (MHP)
 
Güneysınır
Aydoğmuş: Mustafa Gebeş (AKP)
 
Hadim
Bağbaşı: Mehmet Çetiner (AKP)
Korualan: İbrahim Akmaz (AKP)
Yalınçevre: Ahmet Navir (AKP)
Dedemli: Ali Uçar (AKP)
Bademli: Zeki Erim (MHP)
 
Hüyük
İlmen: Hürriyet Şahin (SP)
İmrenler: A. Refik Şenönder (CHP)
Burunsuz: Dursun Gezer (AKP)
Çavuş: Mehmet Çiğdem (AKP)
Göçeri: Mehmet Bülbül (AKP)
Kıreli: Ali Mermer (AKP)
Mutlu: Mustafa Kemal Ateş (AKP)
Çamlıca: Ramazan Şengezer (MHP)
Selki: Ömer Mercan (MHP)
Köşk: (İtiraz Edildi)
 
Ilgın
Argıthanı: Sait Karahan (AKP)
Aşağıçiğil: H.Hüseyin Yaka (AKP)
Gökçeyurt: Ömer Berber (AKP)
Yukarıçiğil: Naci Çiğil (AKP)
Balkı: Halil Yavuz (SP)
Beykonak: İlhami Serin (CHP)
Çavuşçugöl: Hamza Çalılı (MHP)
 
Kadınhanı
Atlantı: Hasan Takımcı (CHP)
Osmancık: Mehmet Küçükacar (AKP)
Kolukısa: Yusuf Durgut (MHP)
 
Karapınar
Hotamış: Mehmet Özüdoğru (AKP)
İslik: Necati Karakara (AKP)
Kayalı: Recep İlhan (CHP)
 
Kulu
Tavşançalı: İtiraz Edildi
Karacadağ: Şahin Ateş (CHP)
Celep: Mahir Mustafa Çelik (AKP)
Kırkpınar: Mehmet Altun (AKP)
Kozanlı: Tahsin Başoda (AKP)
Tuzyaka: Mustafa Erdoğan (AKP)
Zincirlikuyu: Mehmet Atakan (AKP)
 
Sarayönü
Kurşunlu: Sami Ülker (MHP)
 
Seydişehir
Gevrekli: Cavit Şirin (AKP)
Ketenli: Hüseyin Atay (AKP)
Ortakaraören: Yusuf Kök (AKP)
Çavuş: Mehmet Özer (MHP)
Kesecik: Abdullah Ünüver (MHP)
Bostandere: Turan Koyuncu (CHP)
Akçalar: Fikret Kerpiç (CHP)
Taraşçı: Yasin Şahin (CHP)
 
Taşkent
Bolay: Celal Bayram (AKP)
Çetmi: Osman Arı (AKP)
Afşar: Ahmet Demirkol (AKP)
Balcılar: Ahmet Karaalp (SP)
 
Yunak
Koçyazı: Şaban Arat (AKP)
Sülüklü: Mustafa Gökçil (AKP)
Turgut: Remzi Yalım (MHP)(İtiraz E.)
Piribeyli: Abdil Yalçınkaya (AKP
Saray: Ferruh Polat (CHP)
Kuzören: H.Hüseyin Kale (MHP)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.