Doruk ailesinin acı günü
Saadet Partisi Karatay İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Doruk'un eşi vefat etti. 53 yaşında 4 evlat annesi olan Şerife Doruk'un vefatı, sevenlerini üzdü.
Merhumenin cenazesi, Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Boruktolu Mezarlığına defnedildi. Cenaze merasimine; Saadet Partisi GİK Üyesi Av. Hasan Hüseyin Uyar, İl Başkanı Hüseyin Saydam, il başkan yardımcıları, Karatay İlçe Başkanı Fatih Karaman, ilçe başkan yardımcıları, Saadet Partisi Meram İlçe Başkanı Mutlu Öcal, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Parlak, AGD Konya Şube Başkanı Ceylani Kılıç, Karatay Belediyesi Eski Başkanı Mehmet Şen ve çok sayıda kişi katıldı. Merhaba Gazetesi olarak bizler de merhumeye Allah'tan rahmet diler, acılı ailesine de sabr-ı cemil niyaz ederiz.
EYYÜB KARAKUZU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.