Büyükhelvacıgil’e tebrik ziyaretleri devam ediyor

Büyükhelvacıgil’e tebrik ziyaretleri devam ediyor

Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Tahir Büyükhelvacıgile tebrik ziyaretleri devam ediyor.

AKP Konya Milletvekilleri, kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri, KSO Başkanı Büyükhelvacıgil’i ziyaret ederek, yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.
KONYA MİLLETVEKİLLERİNDEN ZİYARET
AKP (Adalet ve Kalkınma Partisi) Konya Milletvekilleri Sami Güçlü, Hasan Angı, Ahmet Büyükakkaşlar, Muharrem Candan, Mustafa Kabakcı, Kerim Özkul, Orhan Erdem ve AKP Konya İl Başkanı Faruk Dügen KSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil’i makamında ziyaret ederek, yeni dönemde başarılar diledi.
Milletvekilleri adına konuşan Sami Güçlü, “Başkan Büyükhelvacıgil, bugüne kadar başarılı çalışmalara imza attı. Yeni dönemde de başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya, şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar sağlanan bu birliktelikten Konyamız kazandı” dedi.
KONYA TİCARET BORSASI’NDAN ZİYARET
Konya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kara, Meclis Başkanı Mehmet Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Tahir Büyükhelvacıgil’i ziyaret etti.
Başkan Büyükhelvacıgil ve ekibine yeni dönemde başarılar dileyen KTB Başkanı Mehmet Kara, Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nun birlik ve beraberlik içerisinde yeni başarılara imza atacağına inandığını kaydetti.
ESNAF VE SANATKARLARDAN ZİYARET
Büyükhelvacıgil’i, Konya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bekir Duvarcı ve beraberinde Konya Ayakkabıcılar Odası Başkanı Hasan Uzman, Bakkallar Odası Başkanı Süleyman Yılmaz, Berberler Odası Başkanı Ahmet Yetiş, Bisikletçiler Odası Başkanı Ahmet Çal, Fırıncılar Odası Başkanı Vedat Honça, Kasaplar Odası Başkanı Mehmet Cengiz, Kahveciler Odası Başkanı Hüseyin Menekşe, Kırtasiyeciler Odası Başkanı Ramazan Kuşpınar, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Osman Karamercan, Marangozlar Odası Başkanı Mehmet Önen, Minibüsçüler Odası Başkanı Muhsin Dinek, Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Günbaş, Oto Lastikçiler Odası Başkanı Şerafettin Kuyucu, Pazarcılar Odası Başkanı Tahsin Öz, Tenekeciler Odası Başkanı Ahmet Çalış, Terziler Odası Başkanı Aziz Güleç ve Tüpçüler Odası Başkanı Osman Alp ziyaret ederek, yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.
Konya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Bekir Duvarcı, Konya’da faaliyet gösteren odalar ile birlik beraberlik içerisinde olduklarını belirterek, Konya Sanayi Odası’nın başarılı bir dönem daha geçirmesi temennisinde bulundu.
KONYA 1.OSB’DEN ZİYARET
Konya 1.Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akbaş, Büyükhelvacıgil’i ziyaret etti. Başkan Büyükhelvacıgli ve yeni yönetime görevinde başarılar dileyen Akbaş, “Konya’daki kamu kurum ve kuruluşlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle birlik beraberlik içerisinde çalışmaya, şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
MAKİNA MÜHENDİSLER ODASI’NDAN ZİYARET
Makina Mühendisler Odası Konya Şubesi Başkanı İsmail Özkarakaya ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte KSO Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil’i ziyaret etti. KSO Yönetimine yeni dönemde başarılar dileyen Özkarakaya, Konya Sanayi Odası’nın bölgeye önemli hizmetleri olduğunu ifade ederek, bu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden KSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil ise, KSO Yönetim Kurulu ve Meclisi olarak bundan önceki dönemlerde olduğu gibi birlik, beraberlik ve olgunluk içerisinde Konyalı sanayicilere hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.
Bir taraftan devam eden projeleri tamamlayacaklarını, diğer taraftan da yeni projelerle Konya’ya ve sanayicilere hizmetin süreceğini belirten Büyükhelvacıgil, “Bir önceki hizmet döneminde birçok proje ve çalışmayı değerli sanayicilerimizin hizmetine sunduk. Yeni dönemde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz yeni projelerin yanı sıra, bir önceki dönemde başladığımız projelerin devamlılığını sağlayacağız.”diye konuştu.
Ziyaretlerde Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahir Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Korkmaz, A.Rifat Hekimoğlu, Mustafa Veli Tekelioğlu, Mehmet Ali Acar ve İbrahim Bozkurt Çağlayan hazır bulundu. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.