Beşiktepe, SANKON genel başkan vekili oldu

Beşiktepe, SANKON genel başkan vekili oldu

Sanayici iş kadınları ve iş adamları konfederasyonun (SANKON) Ağustos ayı içinde yaptığı genel kurulunda, Genel Başkanlığa İşadamı Ferudun Cevahiroğlu seçilirken, şehrimizin başarılı işadamlarından Orhan Beşiktepe’de Genel Başkanvekilliğine seçildi.

SANKON hakkında bilgi veren SANKON Genel Başkanvekili Orhan Beşiktepe, “Sanayici İşkadınları ve İşadamları Konfederasyonu,( SANKON) uluslararası ekonomik sivil toplum kuruluşudur. Bünyesinde her görüşten yatırımcılar, sanayiciler, işkadınları ve işadamları bulunuyor. İş dünyasını temsil eden bir sivil toplum kuruluşu olan SANKON’un genel merkezi Ankara’dadır. Konfederasyonumuzun amacı, kadınları ve erkekleri toplumun her alanında görünür, etkili ve yetkili hale getirmek olup, iş ve meslekleriyle ilgili konularda gelişmelerine katkı sağlamaktır. Bunun yanında, iş dünyasında kadın ve erkek eşitliğinin dengesini korumaktır. Ulusal ve uluslararasında işkadınları ve iş adamlarının eşit şartlar altında rekabetlerini dengeleyerek, yatırımlarına önünü açmaktır. En önemli amaçlarından biriside uluslar arası arenada, Türkiye Cumhuriyeti ile diğer devletler ve milletler arasında ithalat ve ihracatı attırmak, devletler ve milletler arasında ticari ilişkileri kurmak ve var olan ilişkileri güçlendirmektir. Sosyal sorumluluk anlamında da Türkiye’de diğer dünya ülkelerinde yardıma muhtaçlara hiçbir ayrım yapmaksızın her türlü insanı yardım kampanyaları da düzenleyerek, öncülük eder. Bu ay içinde şehrimizde basınla bir araya gelerek, Konya’da İç Anadolu Bölge Başkanlığının açılışını gerçekleştireceğiz. İl başkanlarını kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

ORHAN BEŞİKTEPE KİMDİR?

1975 yılında 5 çocuklu bir ailenin çocuğu olarak Konya’da dünyaya gelen Orhan Beşiktepe, ilk orta ve lise eğitimini Konya'da tamamlamıştır. Yüksek öğrenimine ise Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde devam etmiştir. Konya’da1993 yılında Ortev Boya Kimya San.Ltd. Şti’ne katılarak iş hayatına atılmıştır. 2005 yılında LİVA Yapı inşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti’ni kurarak kamu ve özel sektörde AVM, hastane sosyal tesis ve alt yapı üst yapı olmak üzere birçok projelerde başarılı bir taşeronluk hizmeti vermiştir. Firmaların her konumunda ihtiyaçları olan Devlet Teşvikleri ve Destek Uygulamalarında sürekli ve sonuca odaklı hizmetler vermek amacıyla, 2018 yılında kurduğu OBT Danışmanlık Ltd. Şti ile yurtiçinde ve yurtdışında birçok firmanın yatırım, üretim, turizm ve finans danışmanlığını ‘O bizim tercihimiz’ sloganıyla başarılı bir şekilde yürütmektedir. Türkiye’mizin en büyük ekonomik sivil toplum kuruluşlarından biri olan Sanayici iş kadınları ve işadamları konfederasyonu ( SANKON ) Ferudun Cevahiroğlu yönetiminde Genel Başkan vekilliğine getirilmiştir. Hali hazırda görevi yürütmektedir.

HABER MERKEZİ

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.