Arıkoğlu, Bölgesel Yapılanma Grubu'nda

Arıkoğlu, Bölgesel Yapılanma Grubu'nda

Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısında üyelerin görev dağılımı gerçekleştirildi

Yönetim Binası’nda gerçekleştirilen olağan toplantıda TBF Yönetim Kurulu üyelerinin görev, sorumluluk ve faaliyet alanları belirlendi. Yeni dönem görev dağılımına göre Alper Arıkoğlu Bölgesel Yapılanma Grubu’nda yer aldı. Arıkoğlu ile birlikte Mehmet Küçük, Aydın Şerbetçioğlu ve Kamil Uzun bu grubun içinde görev aldı.
Turgay Demirel başkanlığındaki federasyon yönetim kurulu olağan toplantısında, üyelerin görev, sorumluluk ve faaliyet alanlarının belirlendiği bildirildi. Federasyondan yapılan açıklamada, yeni dönem görev dağılımına göre Hüsnü Karagözoğlu, Akın Süel, Ali Osman Tobay ve Dinçer Çetintaş asbaşkanlığa getirilen isimler oldu. Ayrıca, Ogün Bahadır ve Alpay Ünal kurumsal sivil toplum örgütlerinden, Jülide Sonat ve Harun Erdenay milli takımlardan, Ali Osman Tobay kurumsal medya ilişkilerinden, Akın Süel kurullar koordinasyonundan, Hüsnü Karagözoğlu ise mali ve idari konulardan sorumlu üyeler olarak atandılar.
Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nda çalışma grupları ise şu şekilde yapılandırıldı: Yatırımlar Çalışma Grubu: Kemal Akar, Ahmet Ağırman, Şükrü Tara, Fikret Akova Bölgesel Yapılanma Grubu: Mehmet Küçük, Alper Arıkoğlu, Aydın Şerbetçioğlu, Kamil Uzun Kadın Basketbol Ligleri Çalışma Grubu: Jülide Sonat, Erol Ertan, Kamil Uzun, Fikret Akova, Aydın Şerbetçioğlu Erkek Basketbol Ligleri Çalışma Grubu: Hüsnü Karagözoğlu, Akın Süel,Dinçer Çetintaş Altyapı Milli Takımlar Çalışma Grubu: Jülide Sonat, Celal Arısan, Şükrü Tara, Alper Arıkoğlu Dış İlişkiler Çalışma Grubu: Firuz Bağlıkaya, Tolga Egemen, Dinçer Çetintaş Sponsorluk ve İş Geliştirme Çalışma Grubu: Atilla Kurama, Tolga Egemen, Ali Osman Tobay Tesisler Çalışma Grubu: Ahmet Ağırman, Şükrü Tara
TBF


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.