Allah akıl fikir versin!

Allah akıl fikir versin!

NASA'nın açıklaması da kar etmedi, İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince köyü akına uğradı. Otellerde yer kalmayınca kamp yapılmaya başlandı.

Maya takvimi ne inananlar, 21 Aralık 'ta kıyametin kopacağını düşünüyor. Yalnız bu öyle bir kıyamet ki İzmir'in Şirince köyünün de yıkılmayacağı düşünülüyor. İlginç durum elbette Şirince'nin para basmasını sağladı. Yatak kapasitesi yüzde 300 arttırılan köyde yer yok. Kent dışından yüzlerce karavan otel bölgeye kamp kurdu.

DÜNYADA SADECE 2 YER KALACAKMIŞ

Dünyada kendilerini ”Mavi Enerji Grubu” olarak nitelendiren bir grup, 21 Aralık 2012'de sonlanan Maya takvimine dayanan inanışları çerçevesinde, kıyametten yeryüzünde sadece Şirince ile Fransa'nın güneyindeki Bugarach köyünün etkilenmeyeceğini düşünüyor.

İşte bu olay sonrası yıkılmayacağı ön görülen İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyü, tarihinin en haretketli günlerini yaşıyor. Öyle ki, 165 yatak kapasitesi olan köyde bu rakam 500'ü aştı.

GECELİK FİYATLAR 900 DOLARA ÇIKTI

21 Aralık gecesi fiyatların 900 dolara çıktığı bu güzel köyümüzdeki esnaf da çok mutlu. Kıyamet iddiaları nedeniyle hatırı sayılır cirolar yaptığını belirten esnaflar, Maya takvimine teşekkür etti. Esnafın cirosunun yüzde 500 arttığı ifade edildi.

21 ARALIK GÜNÜ NUFÜS 15 BİNİ BULACAK

21 Aralık günü köy nüfusunun 15 bini aşması bekleniyor. Çünkü ilçe dışından yüzlerce karavan bölgeye doğru yola çıktı. Hepsi de yurt dışından gelecek turistlere kiralandı.

KARAVANLAR BİLE DÜNYA PARA

Mehmet Koçak adlı bir karavan sahibi, internet üzerinden Fransız bir çifte 3 gecelik kiraladığı karavanı için nakit olarak 4 bin dolar aldığını söyledi. Son birkaç gündür 200'e yakın karavanın Şirince Köyü'ne doğru yola çıktı.

Çok zenginim ve ölmek istemiyorum

21 Aralık nedeniyle Şirince Köyü'ne gelecek olan turistlerin açıklamaları şöyle:
*Maya takvimine göre 21 Aralık'ta kıyamet yaşanacak. Eşimle Şirince'ye rezervasyon yaptırdık. Hayatta kalmalıyız.(Jerard Fransa)

*100 milyon dolar servetim var ve ölmek istemiyorum. O nedenle yüzde 1'lik riski bile görmezden gelemem. 17 Aralık'tan itibaren bir hafta Şirince'de kalacağım. (Frankie İngiliz)

*Tarih bilimci olarak araştırmalar yaptım ve 21 Aralık'ta Şirince'de olmaya karar verdim. Maya takviminin bazı iddiaları doğru çıktı. Kıyamet tahmini de doğru çıkabilir. (Edward İngiltere)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.