2. ve 3. Ligde Haftanın Programı

2. ve 3. Ligde Haftanın Programı

Spor Toto 2. Lig'de ve 3. Lig'de 7. hafta maçları oynanacak

2. Lig ve 3. Lig’de 7. hafta maçlarının tamamı 21 Ekim Pazar günü oynanacak ve saat 15.00’de başlayacak.

Beyaz Grup
İnegölspor-Ofspor (İnegöl İlçe)
Çamlıdere Şekerspor-Körfez Futbol Kulübü (Bağlum Belediye)
Kırklarelispor-İskenderun Demir Çelikspor (Kırklareli Atatürk)
Bayrampaşaspor-Gaziosmanpaşaspor (Mimar Yahya Baş)
Anadolu Selçukluspor-Alanyaspor (Konya Atatürk)
Eyüpspor-Altay (Eyüp)
Yeni Malatyaspor-Tokatspor (Malatya İnönü)
Balıkesirspor-Kızılcahamamspor (Balıkesir Atatürk)

Kırmızı Grup
Nazilli Belediyespor-Hatayspor (Nazilli İlçe)
Pendikspor-Bandırmaspor (Pendik)
Faturavizyon Kahramanmaraşspor-Bozüyükspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
Sakaryaspor-İstanbul Güngörenspor (Sakarya Atatürk)
Giresunspor-Fethiyespor (Giresun Atatürk)
Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş)
Tarsus İdmanyurdu-Tepecikspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
Polatlı BUGSAŞ Spor-Çankırıspor (Polatlı İlçe)

Spor Toto 3. Lig
1. Grup
Fatih Karagümrük-Tekirova Belediyespor (Vefa)
Beşikdüzüspor-Ankara Demirspor (Vakfıkebir İlçe)
Kayseri Şekerspor-Gölcükspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
İstanbulspor-Kastamonuspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Seyrantepe Spor Kompleksi DİSKİ Spor Tesisleri)
Sandıklıspor-Belediye Vanspor (Sandıklı İlçe)
Bergama Belediyespor-Siirtspor (Bergama 14 Eylül)
Kırıkhanspor-Orhangazispor (Kırıkhan İlçe)
Pazarspor-Çorumspor (Pazar İlçe)

2. Grup
İskenderunspor 1967-Gebzespor (İskenderun 5 Temmuz)
Dardanelspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)
Silivrispor-Bursa Nilüferspor (Silivri)
Manavgat Evrensekispor-Batman Petrolspor (Evrenseki)
Kilimli Belediyespor-Adıyamanspor (Ahmet Şerifoğlu)
Derince Belediyespor-Menemen Belediyespor (Derince Belediyesi)
Ümraniyespor-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü (Ümraniye Belediye İlçe)
Hacettepe-Aydınspor 1923 (Yenimahalle Hasan Doğan)
Belediye Bingölspor-Erzincan Refahiyespor (Bingöl Şehir)

3. Grup
Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Elazığ Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir)
Emrespor-Beylerbeyi (Isparta Atatürk)
Çorum Belediyespor-Kocaelispor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
Darıca Gençlerbirliği-Mardinspor (Darıca İlçe)
Altınordu-Kahramanmaraş Belediyespor (Alsancak)
OYAK Renault-Sancaktepe Belediyespor (Bursa Merinos)
Gümüşhanespor-Arsinspor (Gümüşhane Yenişehir)
Maltepespor-Diyarbakırspor (Maltepe Hasan Polat)
Yimpaş Yozgatspor-Keçiörengücü (Yozgat Şehir)
TRT HABER

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.