Zafer Demir 3. kez baba oldu
Konyasporun tecrübeli futbolcularından Zafer Demir, üçüncü kez baba olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadı.
Zafer-Suzan Demir çiftinin dünyaya gelen bebeklerine ‘Dila’ ismi verildi. Konyaspor’un resmi internet sitesinde yayınlanan kutlama mesajında şu görüşlere yer verildi. “Yaşama ‘Merhaba’ diyen Dila bebeğe “Aramıza hoş geldin” diyor, sağlıklı ve uzun bir ömür, üçüncü kez çocuk sahibi olma sevincini yaşayan Zafer-Suzan Demir çiftini tebrik ediyor, kendilerine mutlu bir aile yaşantısı diliyoruz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.