Zafer: Alanyaspor’u yeneceğiz
Konşyasporun tecrübeli futbolcusu Zafer Demir, Alanyaspor ile bugün oynanacak kupa maçına değinerek, Bizim kupada hedefimiz en kötü ihtimalle gruplardan çıkmaktı.
Ama şanssız maçlar çıkartarak bu hedefimizden uzaklaştık. Alanyaspor ile oynayacağımız son maça önem veriyoruz. Bu maçtan alacağımız galibiyetle ligde Ankaraspor ile yapacağımız maça moralli hazırlanmak istiyoruz. Alanyaspor’u mağlup ederek prestij maçımızdan galibiyetle ayrılmak istiyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.