Yeniden Refah’tan Merhaba’ya ziyaret
Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanlığı Merhaba Gazetesi’ni ziyaret etti.
Göreve yeni başlayan İl Başkanı Adnan Acar ile İl Başkan Yardımcıları Faruk Uysal ve Hüdaverdi Selçuk tarafından yapılan ziyarette Yeniden Refah Partisi’nin parti programına değinildi. Göreve yeni başlaması sebebi ile medya organlarını ziyaret ettiğini kaydeden Başkan Adnan Acar, “Yeniden Refah Partisi olarak ülkemize en güzel hizmetleri yapacağımıza inanıyoruz. Bizler de Konya için gayret ve çaba göstereceğiz” dedi.
MUSTAFA ÜNÜVAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.