Yeniden hizmet için destek istiyoruz

Yeniden hizmet için destek istiyoruz

Saadet Partisi Konya İl Teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında Doğanhisarda miting düzenledi

Saadet Partisi Konya İl Teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında Doğanhisar’da miting düzenledi. Mitinge Saadet Partisi GİK Üyesi Zülfikar Gazi, Milletvekili Adayı Tacettin Çetinkaya ve Hüseyin Akkaya katıldı. Mitingde ilk olarak söz alan Zülfikar Gazi, “Sizler Milli Görüş hizmetlerinin çok iyi tanıyorsunuz. Hocamız sizleri defalarca ziyaret etti, bizler bu millete gerek yerel ve genel yönetimlerde kendimizi ispat ettik. Yeniden bu hizmetlerin gelmesi için 12 Haziran’da desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Gazi’den sonra söz alan Hüseyin Akkaya da Milli Görüş’ün ne olduğunu ve anlayışını şu sözler ile anlattı: “Milli Görüş kısaca haklının yanında yer almaktır. Hakkın yanında yer almaktır. Çünkü kim haklının yanında yer alırsa Allah ona yardım eder. Biz ne kadar ABD’nin arkasında Siyonizm’in arkasında koşarsak koşalım, bunların bize bir yararı olmayacaktır. Mili Görüş İslam Birliği demek, inanç demektir.” dedi.

Tacettin Çetinkaya da Milli Görüş partilerinin hizmetlerine dikkat çekerek, şunları söyledi: “Milli Görüş ilk olarak ahlak ve maneviyat hareketini başlattı, İmam Hatipleri açtı okullarda din dersinin zorunlu ders haline getirdi. Yaklaşık 200 yıldır ilk defa Kıbrıs’ı fethederek toprak kazandırdı. Bunlar ilk defa Milli Selamet kadroları ile 48 milletvekili ile yapılmıştır. Bu ülkenin milli birlik ve beraberliği bozuluyor ahlak ve maneviyatı bozuluyor buna dikkat etmeliyiz. Bunlar bizim korkumuzdur bunlara dikkat etmezsek Allah muhafaza sonumuz çok kötü bir duruma doğru gitmektedir. Bu sebeple Pazar günü yapılacak olan seçimlerde, ‘Yeniden Saadet’ diyeceğiz ve yeniden bolluk ve bereket dönemine geri döneceğiz bu sebeple seçimlerde desteklerinizi bekliyoruz.”

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.