Yakalanan ivme sürdürülmeli

Yakalanan ivme sürdürülmeli

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun büyük desteği ile Konya’nın son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirdiğini ifade etti

7 Nisan’da milletvekili adaylarının belirlenmesi ile seçim hazırlıklarına hız veren AK Parti Konya İl Başkanlığı, İl Seçim Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. İl Başkanı Musa Arat başkanlığında yapılan ve AK Parti Konya Milletvekili Adayları, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile İl Yürütme Kurulu’nun katıldığı toplantı, gün boyu sürdü. Söz konusu toplantıda seçim hazırlıkları, planlamalar ve seçim süreci boyunca izlenecek yol, istişare edildi.

Türkiye’nin geleceği açısından oldukça büyük öneme sahip olan Genel Seçimlere 2 aydan az bir süre kaldı. Milletvekili adaylarının belirlenmesinin ardından çalışmalarına hız veren AK Parti İl Teşkilatı da seçim çalışmalarını istişare etmek, koordinasyonu sağlamak ve çalışmaları planlamak üzere İl Seçim Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirdi. Gün boyu süren ve AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat başkanlığında yapılan toplantılara AK Parti Konya Milletvekili Adayları, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve AK Parti İl Yürütme Kurulu Üyeleri katıldı.

KONYA’NIN GELECEĞİ İÇİN

Toplantının başında konuşan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, AK Parti Hükümeti ve özellikle de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun büyük desteği ile Konya’nın son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirdiğinin altını çizdi.

Konya’nın gelecekte de bu konumunu daha iyi seviyelere taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren İl Başkanı Musa Arat; “Konya, her alanda güzel bir ivme yakaladı. Bu ivmenin devam etmesi gerekiyor. Bu bağlamda 7 Haziran’daki seçimi önemsiyoruz. 7 Haziran’a giden süreci hep birlikte istişare edelim, planlayalım istedik. Amacımız teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle, adaylarımızla, kadın ve gençlik kollarımızla, belediye meclisi üyelerimizle, mahalle temsilcilerimiz ve davamızın gönüllüleri ile hep birlikte süreci yürütmek ve başarıya ulaşmak. Biz, bunu başaracağımıza inanıyoruz. İyi bir ekip oluşturduk. İyi bir planlama ile eğer kendimizi, davamızı ve yaptıklarımız ile yapacaklarımızı anlatabilirsek 7 Haziran günü 14 milletvekilini de alabiliriz” ifadelerini kullandı.

Gün boyu süren toplantılarla İl Başkanı Musa Arat’ın yanı sıra İl Başkan Yardımcıları kendi alanları ile alakalı sunumlar yaptı, seçim çalışmalarını istişare etti ve söz konusu çalışmalarla alakalı görüş alışverişinde bulunuldu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum