Verda Tarım, ilgiden memnun

Verda Tarım, ilgiden memnun

Konya 9. Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarına katılan Verda Tarım, fuarda yoğun ilgi gördü. Verda Tarım Satış Pazarlama Müdürü Mehmet Yavuz, 200 binin üzerinde ziyaretçi gelen fuarda kısa sür

Konya 9. Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’na katılan Verda Tarım, fuarda yoğun ilgi gördü. Verda Tarım Satış Pazarlama Müdürü Mehmet Yavuz, 200 binin üzerinde ziyaretçi gelen fuarda kısa sürede hedef kitleye ulaştıklarını söyledi.
Verda Tarım, Konya TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen 9. Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda ürünlerini gelen ziyaretçilere tanıttı. Fuarda gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını dile getiren Verda Tarım Satış Pazarlama Müdürü Mehmet Yavuz, firma olarak yurt içi ve yurt dışında düzenlenen  fuarlara katılmaya gayret gösterdiklerini kaydetti.
Konya, Kayseri, Bursa ve Antalya Tarım Fuarlarına düzenli olarak katıldıklarını kaydeden Yavuz, “Ürünlerimizin piyasaya arzı aşamasında Türkiye coğrafyasını düşündüğümüzde her noktaya aynı anda ulaşmamız güç olabilir. Tarım fuarının bize sağladığı en büyük avantaj, hizmet sektördeki çiftçileri bizimle buluşturması. Konya’da geçen yılki Tarım Fuarı’nı 155 bin kişi ziyaret etmişti. Bu yıl bu rakamın 200 bini geçtiği tahmin ediliyor. Dolaysıyla bu kadar kısa sürede hedef kitleye ulaşabiliyoruz” dedi.
Verda olarak Ar-Ge ve saha çalışmalarına ağırlık verdiklerini, her Tarım Fuarı’nda yeni bir ürün, yeni bir teknoloji ile çiftçinin karşısına çıktıklarını vurgulayan Yavuz, şunları söyledi: “Fuarlarda çiftçilerimizle istişare toplantılarında Türk tarımının problemleri ve uygulamaları, memnuniyetler ve temenniler konusunda veri oluşturuyoruz. Verda olarak laboratuarımızda Türkiye’nin her yerinden bize gönderilen yaprak, toprak ve su numuneleri baz alınarak uzmanlarımız tarafından etkili bir gübreleme ve sulama programı çıkarıyoruz. Bu sayede birim alanda çiftçimiz asgari maliyetle maksimum verim alıyor.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.