Vatandaştan destek istediler

Vatandaştan destek istediler

Adalet ve Kalkınma Partisi Konya İl Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezinin organizesinde seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakçı ve Milletvekili Adayı Hüseyin Üzül

Adalet ve Kalkınma Partisi Konya İl Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin organizesinde seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakçı ve Milletvekili Adayı Hüseyin Üzülmez ilçe programlarına başladı. Program kapsamında milletvekili adayları; Meram, Selçuklu ve Karatay’ın yanı sıra taşra ilçeler Yunak, Bozkır, Seydişehir, Ereğli ve Beyşehir’i ziyaret ederek 12 Haziran için destek istedi. Milletvekili adaylarının yanı sıra il başkan yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri, il gençlik kolları yönetim kurulu üyelerinden oluşan ekipler de ziyarete katıldı. AK Parti heyetleri gittikleri yerlerde AK Parti’nin 8,5 yıllık icraatlarının yanı sıra planlanan yatırımlar, bölgenin sorunları ve Türkiye’nin 2023 vizyonu konularında bilgi veriyor.

 

‘2023 HEDEFLERİNE DAHA ERKEN ULAŞIRIZ’

 

Bozkır’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Konya Milletvekili ve Adayı Mustafa Kabakçı ve Milletvekili Adayı Hüseyin Üzülmez, 12 Haziran Genel Seçimleri’ni Türkiye’nin 2023 vizyonu bağlamında çok önemsediklerinin altını çizdi. Kabakçı, “AK Parti olarak Türkiye’nin 2023 vizyonunu çok önemsiyoruz. Güçlü bir ekonomi, bağımsız bir adalet mekanizması ve sağlıkta, eğitimde bilim ve sosyal hayattaki gelişmeler Türkiye’yi dünyada en güçlü ülkeler arasına sokacak. Öyle görünüyor ki bizler 2023 hedeflerine çok daha erken varacağız. Türkiye iyi yolda. Bu AK Parti iktidarı ve sizin sayenizde oldu. Şimdi bir kez daha diyoruz ve sizden destek istiyoruz” dedi.

 

AK Parti’nin 2023 vizyonu için 12 yıllık hedef koyduğunu belirten Üzülmez ise, “Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünde farklı bir Türkiye düşlüyoruz. İlk 4 yılda, ikinci 4 yılda ve üçüncü 4 yılda neler yapacağız ve Türkiye 2023’te nerede olacak bunu herkes görecek. Kısacası 12 yılda çok şey başaracağız. Ancak desteğinize ihtiyacımız var. Sizlere güveniyoruz. Siz bize destek verin. Yepyeni ve tamamen bir sivil anayasamız olsun. Dünya’da sayılı güçlü ülkeler arasındaki yerimizi alalım” diye konuştu. 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.