Vali Doğandan İttifaka ziyaret

Vali Doğandan İttifaka ziyaret

İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Mehmet Ali Korkmaza hayırlı olsun ziyaretleri hafta sonu da devam etti

İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Mehmet Ali Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretleri hafta sonu da devam etti.

İttifak Holding’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz’a Vali Aydın Nezih Doğan hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Aydın Nezih Doğan gerçekleştirdiği ziyarette, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz ile KulePlaza’daki makamında bir süre görüştü. Yeni başkan ve yönetim kuruluna başarılar dileyen Doğan; İttifak Holding’in Konya’nın kurumsal firmalarından birisi olduğuna değindi. Doğan; “İttifak Holding’deki başkanlık devrinin yaşanabilmesi için sermaye kültürü de gerekiyor. Bu durumda gerçekleşen değişim, İttifak Holding’de sermaye kültürünün var olduğuna işaret ediyor. Bize de hayırlı olsun demek, başarılar dilemek düşüyor. Onun için buradayız. İttifak Holding’in kendi ahengi içerisinde gerçekleşen değişimin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

İttifak Holding’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz; ziyaretinde “Hayırlı Olsun” diyerek başarı dileklerini ileten Vali Aydın Nezih Doğan’a teşekkür ederek ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Korkmaz konuşmasında şu görüşlere de yer verdi; “İttifak’ın bu güne kadarki başarısında büyük bir payı olan başta eski Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Buğa ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yeni yönetim döneminde de eskiden beri süregelen ve planlanan tüm projelerimiz hiçbir kesintiye uğramadan devam edecektir” dedi. Korkmaz; başta işsizliğin çözümünde etkin rol üstlenmek üzere, ülkemizde sermayenin tabana yayılarak atıl tasarrufların ekonomiye kazandırıldığı bir yapılanma olmak gibi sosyal yaklaşımlar içeren bir misyon taşıdıklarını, bu doğrultuda gelecek dönemde yüksek oranda istihdam üretecek yatırımlar yapmayı sürdüreceklerinin altını çizdi.

Vali Aydın Nezih Doğan, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz ile gündem ve Konya hakkında bir süre sohbet ettikten sonra İttifak Holding’den ayrıldı.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.