Uşak Belediyesi'nde 48 Sözleşmeli Memur Kadroya Alındı

Uşak Belediyesi'nde 48 Sözleşmeli Memur Kadroya Alındı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Torba Kanun'u onaylamasının ardından sözleşmeli memurların kadroya alınmasına istinaden Uşak Belediyesi de 48 sözleşmeli memuru kadroya geçirdi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Torba Kanun'u onaylamasının ardından sözleşmeli memurların kadroya alınmasına istinaden Uşak Belediyesi de 48 sözleşmeli memuru kadroya geçirdi. Yeni memurlarla yapılan toplantıya Belediye Başkanı Ali Erdoğan ve Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Buldaş katıldı.

Burada bir konuşma yapan Erdoğan, Uşak Belediyesi’nin çalışanına değer verdiğini ve sözleşmelilerini kadroya geçirdiğini söyledi. Bu konuda ilk yerel yönetimler arasına girdiklerini belirterek, "Belediyemiz, yasanın çıkmasının akabinde hemen çalışmalarına başlayarak süreci hızlandırmıştır. Birçok yerel yönetim kuruluşu henüz bu konuda adım atmamışken belki de Uşak Belediyesi ilki gerçekleştirdi. İnsan kaynakları birimimiz ve Başkan Yardımcımız Buldaş’ın bu konuda katkıları aşikârdır.” dedi. Kadroya geçen memurların, vazife sorumluluğuyla gece gündüz demeden çalıştığını söyleyen Başkan Erdoğan, bundan sonraki süreçte de vatandaşa hizmet edilmesinin önemli olduğuna değindi: "Bundan sonraki süreçte her memurumuz gibi yeni kadro alan memurlarımız da vatandaşımızın hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirecektir. Çalışanlarımızın, Uşak’ın daha iyi konuma gelmesi adına hedeflerimize ilerlememizde katkısı önemli olacaktır.” CİHAN


Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.