Ulusoy Turizmden Konyaya Yeni Atılımlar

Ulusoy Turizmden Konyaya Yeni Atılımlar

Türkiyenin taşımacılık devi Ulusoy Turizm, Konyada hizmette kaliteden taviz vermeyen politikasıyla Konyalının ve bölge halkının tercihi olmayı sürdürüyor

Ulusoy Turizm, Konya’da 15 Ekim 2010 tarihinden beri Mustafa Turbil ile yeni bir soluk kazandı. Ulusoy Turizm Konya İşletme Müdürü Mustafa Turbil, “Ulusoy Turizm için Konya önemli bir şehir. Bizler de bu düşünceyle hareket ediyor ve Konyalıya taşımacılık noktasında en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz” dedi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Ulusoy’un Konya İşletme Müdürü Mustafa Turbil, bu süreçte sefer sayılarının artırıldığını, Gürcistan ve Batum’a direk seferler başlattıklarını söyledi. Alanya ve Antalya gibi birçok sahil bölgesine seferler başlattıklarını, ayrıca İzmir, Çanakkale, Bursa gibi önemli sahil kentlerine 1 Haziran’dan itibaren seferlerin başladığını belirten Mustafa Turbil, “Ulusoy Turizm için Konya önemli bir şehir. Bizler de bu bilinçle hareket ediyor ve Konyalıya taşımacılık noktasında en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz” dedi.

“Uçakla Rekabet Ediyoruz”

Konya’dan İstanbul’a seyahat noktasında havayollarıyla rekabet halinde olan Ulusoy Turizm’in, Royal Class seferlerinde yemek hizmeti sunduğunu vurgulayan Turbil, “Bu hizmetleri tamamen bireysel ve doğal olarak hazırlayıp sunmaktayız. Ulusoy Turizm olarak gündüz seferlerinde de pilav, tavuk vb. yemek hizmeti verirken, bizi tercih eden müşterilerimize gece seferlerinde ise 7 çeşit kahvaltı imkanı sunuyoruz” dedi. Ulusoy’un uçakla eşdeğer kaliteli hizmet verdiğinin altını çizen Turbil, “Hatta şirketimiz bu hizmeti bazı uçak şirketlerinden bile daha iyi vermektedir. Ulusoy gittiği her yere kaliteyi götürmektedir” diye konuştu. Fiyat konusuna da değinen Turbil, Konya’ya hizmet veren Royal Class seferlerinde bile diğer seferlerle aynı fiyatı uyguladıklarını söyledi. Ulusoy’da kalitenin her zaman en üst seviyede olduğunun altını çizen Turbil, fiyat konusunda ise diğer firmalarla aynı fiyat uygulaması yaptıklarını da kaydetti.

Yeni Otobüslerle Modern Hizmet

Turbil, Ulusoy’un her zaman en son model araçlarla hizmet verdiğini ve misyonlarının halka hizmeti en üst seviyeye yükseltmek ve fiyatı cazip kılmak olduğunu da hatırlatarak, Ulusoy’un Almanya’dan Türkiye’ye özel ‘VISEON Your Bus’ isimli araçlar yaptırdığını, bu yeni araçlarla Konya’da hizmet vereceklerini ve aracın satışını da kendilerinin yapacağını sözlerine ekledi.

Çeşitli kampanyalar ile yolcularına avantajlar sağlayan Ulusoy Turizm’in U-Card uygulamasıyla da müşterilerine avantajlar sunduğunu belirten Turbil konuyla ilgili ise şu bilgileri verdi: “Şu anda yolcularımıza U Card ile avantajlı yolculuk yapma imkânı sunuyoruz. U-Card Pazar dinamikleri ve müşteri ihtiyaçları baz alınarak, sektördeki diğer sadakat kartlarına göre daha üstün nitelikler ile donatılarak kurgulanmış, Ulusoy’a ait sadakat kartıdır. U-Card sayesinde yolcularımız indirim ve para puan kazanıyorlar. Bu oranlar internetten ve call center’dan bilet alımlarında uygulanıyor. Kazanılan para puanlar ile ücretsiz seyahat edebilme imkânı sunuyoruz.”

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.