Türkiye Kupası'nda 1. Tur Maçlarının Hakemleri Açıklandı

Türkiye Kupası'nda 1. Tur Maçlarının Hakemleri Açıklandı

Futbolda Türkiye Kupası'nda 10 Eylül Çarşamba günü oynanacak olan 1. Tur maçlarının programı ve hakemler açıklandı.Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak olan Türkiye Kupası'nda 1....

Futbolda Türkiye Kupası'nda 10 Eylül Çarşamba günü oynanacak olan 1. Tur maçlarının programı ve hakemler açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak olan Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarınınprogramı ve düdük çalacak hakemler şöyle:

10 Eylül Çarşamba

14.30 Serhat Ardahanspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat: Cihat Çelikdağ

14.30 Tatvan Gençlerbirliğispor - Yeni Diyarbakır: Batuhan Gültek

14.30 Arhavispor - Bayburt Grup Özel İdarespor: Taner Ağıç,

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor - Batman Petrolspor: Niyazi İzgören,

15.00 12 Bingöl Spor - Dersimspor: Serhat Aslan

15.00 Erzincan Refahiyespor - Sivas Dört Eylül Belediyespor: Şahin Berker

15.00 Erzin Belediyespor - Osmaniyespor Futbol Kulübü: Onur Salık

15.00 Payas Belediyespor 1975 - Kırıkhanspor: Hüdaverdi Savcı

15.00 Mardinspor - Cizrespor: Lütfullah Aslan

15.00 Nevşehir Spor Gençlik - Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Volkan Okur

15.00 Niğde Belediyespor - Kayseri Şekerspor: Yakup Bakır

15.00 Sinopspor - Çankırıspor: Osman Ender Bulut

15.00 Arsinspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Harun Toplar

15.00 Sorgun Belediyespor - Etimesgut Belediyespor: Cihad Sizer

15.30 Halide Edip Adıvarspor - Gaziosmanpaşa: Müjdat Duman

15.30 İstanbul Güngörenspor - Çatalcaspor: Sertan Bakan

15.30 Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Beyköy Belediyespor: Ömer Tolga Güldibi

15.30 Tuzlaspor - Darıca Gençbirliği: Burak Olcar

15.30 Sandıklıspor - Kızılcabölükspor: Şevket Şimşek

15.30 Sakaryaspor - Sancaktepe Belediyespor: Evren Atış

15.30 68 Yeni Aksarayspor - Karaman Belediyespor:

15.30 Derincespor - Beylerbeyispor: Hidayet Yasir Çimen

15.30 Ankara Demirspor - Adliyespor: Aytaç Coşar

15.30 Tutap Şekerspor - Çorum Belediyespor: H. Hüseyin Yıldırım

15.30 Gölcükspor - Maltepespor: Seser Tuna

15.30 Manavgatspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor: Hasan Ertuğan

15.30 Kemer Tekirovaspor - Bucak Belediye Oğuzhanspor: Veli Karakaya

15.30 Tire 1922 Spor - Bergama Belediyespor: Melih Gündoğdu

15.30 Bartınspor - Zonguldak Kömürspor: Gürel Uzuner

15.30 Balçova Yaşamspor - Çine Madranspor: Alper Oran

15.30 Orhangazispor - Yeşil Bursa: Aykor Karaca

15.30 Dardanelspor - Ayvalıkgücü Belediyespor: Erkoç Doğan

15.30 Eyüpspor - Silivrispor: Gökhan Esen

15.30 İstanbulspor - Tekirdağspor: Turgut Doman

CİHAN

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.