Turgut: Karadağ görevinin başında
Selçuk Üniversitesi Kulüp Başkanı Kürşat Turgut, son günlerde bazı basın kuruluşlarında yer alan ve Baş Antrenörümüz Cengiz Karadağın takımımızdaki görevinden ayrılacağı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu söyledi.
Turgut: “Evimizde oynadığımız ve şanssız bir şekilde kaybettiğimiz Darüşşafaka maçının ardından, bazı basın kuruluşlarında Baş Antrenörümüz Cengiz Karadağ’ın takımdaki görevini bırakacağı yönünde haberler yapıldığını gördük. Bu haberler tamamen asılsızdır. Karadağ görevinin başındadır. Ligdeki hedeflerimize ulaşma noktasında bütün yetkiler sayın Karadağ’a verilmiştir. Bizler yönetim olarak Karadağ’a güveniyoruz ve arkasındayız.” dedi. Bugün Antalya ile oynanacak maçın ligdeki durum açısından son derece önemli olduğunu belirten Turgut; “Antalya B.B. maçı zor geçecek ancak kazanmamız gerekiyor. Teknik heyetimiz ve oyuncularımız bunun bilincinde olarak hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Tüm taraftarlarımızın bize destek vermek üzere salona gelmesini bekliyoruz.” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.