Tuncay Reklam yeni yerinde hizmette

Tuncay Reklam yeni yerinde hizmette

Reklam ve Tabela sektöründe hizmet veren Tuncay Reklam, yeni hizmet binasının açılışını dün düzenlediği törenle hizmete açtı

1997 yılından bu yana reklam ve tabela sektöründe hizmet veren Tuncay Reklam 4 bin metrekarelik kapalı alana sahip yeni yerinde proje, imalat ve görsel salonu ile hizmet vermeye başladı. Tüm kurumsal reklam, tanıtım ve tabela ihtiyaçlarına profesyonel ve hızlı çözümler üretmek ve müşterilerine daha geniş imkan ile seçenek sunmayı hedefleyen Tuncay Tabelanın hizmet binasının açılışına Konya Milletvekili Kerim Özkul, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış töreninde konuşan Tuncay Tabela Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özkan, 1997 yılında hizmet vermeye başladıkları sektörde, bugünlere teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek geldiklerini ve aynı şekilde müşteri memnuniyeti ile hizmete devam edeceklerini belirterek, “Sektörde öne çıkmak için insana yatırımı esas aldık. Yetişmiş insan gücümüz ile müşterilerimize alternatif çözümler üretebildik. Bizim için en büyük referans koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile ürettiğimiz çözümler olmuştur” dedi. Yoğun bir rekabetin olduğu sektörde firma olarak hizmette ve üründe farklı çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Özkan, tabelaların kurumsal kimliği ortaya koyan öncelikli ürünler ve firmaların tarzı ile bakış acısını ilk belli eden unsur olduğunu söyledi.

Tabelacılığın bir el sanatı olduğunu söyleyen Özkan, “Eskiden tabelacılık tamamıyla bir sanatçılık gerektirirdi, fırça tutmasını bilmek, lastik toplu oklavayı kullanabilmek, hafızanızda birçok font ve karakteri sayabilmek, yıllarca bu işin tozunu yutmak, sonra bunları önünüze koyduğunuz materyal üzerine boya ile uygulayabilmek gerekirdi. Kısacası tabelacılık bir el sanatıydı. Günümüzde teknoloji gelişmiş ve tabela üretimi konusunda ürün yelpazesi olarak çok genişlemiş ve öylesine çeşitlilik kazanmıştır ki metal, ahşap, cam, sert plastik, tabelanın ana malzemelerini oluşturan maddelerdir. Bunları tek başımıza kullanabileceğimiz gibi, kombine bir şekilde de kullanabiliriz. Tabelalar firmanızın tanıtımını yapmakla birlikte olumlu ve olumsuz etkileriyle firmanızın kimliğini tüketiciye yansıtan bir reklam aracıdır. Tüketicinin gözünde ve marka olma yolunda bir firmanın tabelası çok büyük bir önem taşır. Dolayısıyla bir tabelanın gerek malzeme kalitesi, gerekse de tasarımı ve tüm bu faktörlerin entegre edilmesi sonucu tabelanın görsel acıdan görünümü firmanız için çok önemlidir. Firmanızı en iyi tanıtan ve kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtan tabelayı seçmek kaçınılmazdır” dedi. Reklam sektörünün çok hızlı ve dinamik olarak büyüyen bir sektör olduğunu ve gelişmelerin daima takip edilmesi gereken bir sektör haline geldiğini aktaran Özkan, bu dinamik sektörde kendilerini geliştirerek büyümek ve daha çok kişiye iş vermek istediklerini vurguladı. Tören sonunda Tuncay Tabelanın yeni hizmet binası dualarla açılarak, konuklara bina hakkında bilgi verildi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.