TÜGEM Konya açıldı

TÜGEM Konya açıldı

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) Konya şubesi açıldı. TÜGEM İl Temsilciliği için görevlendirilen TÜGEM Konya İl Başkanı Bahattin Çibik, temsilcilik için TÜGEM Genel Başkanı Hakan Akdoğan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) Konya şubesi açıldı. TÜGEM İl Temsilciliği için görevlendirilen TÜGEM Konya İl Başkanı Bahattin Çibik, temsilcilik için TÜGEM Genel Başkanı Hakan Akdoğan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

2.jpeg
"GAYRİMENKUL TÜRKİYE EKONOMİSİNİN LOKOMOTİFİDİR"
Değişen ve gün geçtikçe gelişen gayrimenkul sektöründe tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de öncü olacak kuruluşlara ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Çibik, şunları söyledi: “Bu kuruluşlar, mesleğini profesyonelce yapmak isteyen gayrimenkul danışmanları için rehberlik yapmalı, onları bir çatı kuruluş olarak korumalı ve ileriye taşımalıdır, Gayrimenkul sektörü Türkiye ekonomisinin lokomotifi niteliğinde olan sektörlerden biridir. Barınmadan, gelire, yatırımdan itibara, hangi amaçla olursa olsun insan hayatının en önemli unsurudur. Geleceğe güvenle bakmanın garantisi, para ve sermaye piyasası gibi de bir yatırım aracıdır. Bu amaçla ilimizde sektöre gönül vermiş, bu işi profesyonelce yapmaya çalışan arkadaşlarımızı TÜGEM Çatısı altında toplamaya, üyelerimize; eğitim, teknoloji, hukuk ve sinerjik işbirliği olanakları ile katma değer sağlayarak birçok başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz."

3.jpeg
"AMACIMIZ SEKTÖRÜ İLERİYE TAŞIMAK"
TÜGEM Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Yağmur, 6 yıl önce kurulan TÜGEM’in hızla tüm Türkiye’de temsilcilikler açtığına vurgu yaparak, “Kurucu başkanımız Hakan Akdoğan'ın selamlarını iletiyorum. 30'a yakın ilimizde bir yapılanma var. Amacımız sektörü daha ileriye taşımak. Bu işe gönül vermiş kişileri üyelerimiz yapıyoruz. Emlak sektöründe gelişmiş ülkeler nezdinde iyi bir noktaya gelemedik. Bizim asıl mücadelemiz yönetmeliğimiz kapsamında çalışmaları yürüterek bu alanı geliştirmek. Herkesin emeğine sağlık. Konya'ya ve TÜGEM'i sizlere tanıtan Bahattin beye teşekkür ediyorum. Hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu. Merkezin açılışına; Ak Parti Konya Milletvekili Mustafa Hakan Özer, TÜGEM Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Yağmur, TÜGEM Merkez Etkinlik Komite Başkanı Aytuğ Dikbaşer, TÜGEM Kayseri Başkanı Ayhan Akyüz, Mali Müşavir Mustafa Sırrı Demirel, Konya Ticaret Odası Emlak İnşaat Komite Başkanı Sevban Kuşyılmaz, Konya Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Bülent Kaşdoğan, 19. Dönem MHP Konya Milletvekili Servet Turgut, İbrahim Ay, Mustafa Çiftçi ve çok sayıda davetli katıldı.

4.jpg

MEHMET ALİ NURULLAHOĞULLARI

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.