Tedem, 2017-2018 eğitim dönemine hazır

Tedem, 2017-2018 eğitim dönemine hazır

2017-2018 eğitim ve öğretim yılına Erenköy kampusünde hizmete girecek olan Tedem Koleji modern eğitim araç ve gereçlerinin yanı sıra, birikimli, tecrübeli eğitim ve öğretim kadrosuyla yeni eğitim ve öğretim yılına hazır.

Tedem Kolejinin yeni kampus binasında eğitim dönemi öncesi eğitim ve öğretim kadrosunun buluştuğu kahvaltılı toplantıda yeni öğretim dönemiyle ilgili konuşan Tedem Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Yılmaz Konya’nın eğitim kalitesinin artırılması ve başarısının yükselmesi için Tedem Ailesi olarak katkı vermenin mutluluğunu yaşayacaklarını belirterek, “Bakanlığımızın dershanelerin ve etüt merkezlerinin dönüşmesi için almış olduğu kararla okula dönüşen ve Konya’mıza bir dönüşüm ortaokulu ve Temel lise kazandırarak okul olarak eğitim ve öğretime başladık. Dönüşüm takvimine göre dört yıl içerisinde bir ortaokul ve bir Anadolu Lisesi açma taahhüdünde bulunduk. Allah bize dört yıl dolmadan iki yıl içinde şuan içinde bulunduğumuz binada İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi açmamızı kısmet etti. Bu gelişmelerin sonucunda dershane çalışmalarında küçük bir aile olarak başladığımız bu yolda şuanda sizlerle kocaman bir aile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah hep beraber daha büyük bir aile olmak için elimizden geleni yapacağımıza inanıyorum dedi.

Tedem Koleji Kurucu Müdürü Ömer Cücük’de, “Yapılan çalışmalar sonucunda iyi bir yoldayız ve okullarımızın kontenjanlarının büyük bir bölümünü doldurduk. Dershanecilikten bugüne kadar yaptıkları katkılar için burada olan ve olmayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.