Taşkentli işadamlarından Bakan Davutoğluna destek

Taşkentli işadamlarından Bakan Davutoğluna destek

Taşkentli işadamları Dışişleri Bakanı ve AKP Konya Milletvekili Adayı Ahmet Davutoğlu için seferber oldu.

TÜRMAK Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Türkyılmaz öncülüğünde organize olan işadamları Taşkent ve bölgesini karış karış gezere halkın Davutoğlu’na destek olmasını istiyor. Çalışmalara Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı (TASK) ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Baykan, işadamları Enes Konuş, Mustafa Türkyılmaz, Hayati Şanlı, Hayri Konuş, Yahya Türkyılmaz, Rıdvan Yüceaktaş, Hüseyin Subasar, Şafak Keleşoğlu, Ahmet Şanlı, Mustafa Davutoğlu ve çok sayıda işadamı katılıyor.
İşadamları Taşkent ilçe merkezi, tüm kasaba ve köyleri grup halinde tek tek ziyaret ederek
“Böyle bir hemşehri hangi partiden olursa olsun desteklenir. Sayın Davutoğlu, Türkiye’nin Dünya’da itibarını yükselten, ülkemize büyük prestij kazandıran bir siyasetçidir. Böyle bir insan kendi bölgesinde, parti ayırımı gözetmeden desteklenmelidir” diyor.
Kendilerinin de farklı siyasi görüşten olmalarına rağmen Ahmet Davutoğlu isminde birleştiklerini vatandaşlara anlatan grup “Bizim hepimiz AK Parti’li değiliz. Ama böylesine değerli bir hemşehrimizi destekleme adına kendimizi görevli addediyoruz. Sayın Davutoğlu, Sadece Türkiye için değil, Ortadoğu ve İslam dünyası öncelikli olmak üzere, tüm dünya için önemli biridir. Milletvekili seçildikten sonra Konya’nın alacağı hizmetlerin geçmişten daha güçlü olacağından da kuşku duymuyoruz. Elbette bu hizmetler, Taşkent’e, Hadim’e ve tüm köylerine kadar da yayılacaktır” diyerek halktan (Parti ayırımı gözetmeden) Davutoğlu’na destek olmasını istiyorlar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.