Spor Toto 3. Lig'de haftanın maçları

Spor Toto 3. Lig'de haftanın maçları

LİGE 31. HAFTA MAÇLARIYLA DEVAM EDİLECEK

İSTANBUL (A.A) - Spor Toto 3. Lig'e 1, 2 ve 3. gruplarda oynanacak 31. hafta maçlarıyla devam edilecek. Program şöyle:

-1. GRUP-

23 Nisan Cumartesi:
15.30 Ankara Demirspor-Tekirova Belediyespor (Cebeci İnönü)
24 Nisan Pazar:
15.30 İnegölspor-Belediye Bingölspor (İnegöl İlçe)
15.30 Malatyaspor-Tepecikspor (Malatya İnönü)
15.30 Bayrampaşaspor-Nazilli Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.30 Arsinspor-İstanbulspor (Arsin İlçe)
15.30 Hatayspor-Kırşehirspor (Hatay Atatürk)
15.30 Bursa Nilüferspor-Lüleburgazspor (Nilüfer)
15.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-72Batmanspor (Seyrantepe 1 No'lu Saha)
15.30 Ünyespor-Menemen Belediyespor (Ünye İlçe)

-2. GRUP-

24 Nisan Pazar:
15.30 Kahramanmaraşspor-Darıca Gençlerbirliği (Kahramanmaraş 12 Şubat)
15.30 Yeni İskenderunspor-Yimpaş Yozgatspor (İskenderun 5 Temmuz)
15.30 Kırklarelispor-Afyonkarahisarspor (Kırklareli Atatürk)
15.30 Batman Petrolspor-Altınordu (Batman 16 Mayıs)
15.30 Gümüşhanespor-OYAK Renaultspor (Gümüşhane Yenişehir)
15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Keçiören Sportif (Vefa)
15.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Orhangazispor (4 Eylül Dış Saha)
15.30 Yalıspor-Beykoz 1908 (Yavuz Selim)

-3. GRUP-

23 Nisan Cumartesi:
15.30 Araklıspor-Denizli Belediyespor (Araklı İlçe)
24 Nisan Pazar:
15.30 Gaziosmanpaşaspor-Kırıkhanspor (Gaziosmanpaşa)
15.30 Karsspor-Keçiörengücü (Kars Şehir)
15.30 Pazarspor-Gölcükspor (Pazar İlçe)
15.30 Kepez Belediyespor-Zeytinburnuspor (Hasan Doğan)
15.30 Siirtspor-MKE Kırıkkalespor (Siirt Atatürk)
15.30 Kastamonuspor-Sancaktepe Belediyespor (Kastamonu Gazi)
15.30 Yalovaspor-Torbalıspor (Balıkesir Atatürk - Cezalı)
15.30 Beylerbeyi-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.