Söz sırası çiftçi, işçi, öğrenci ve ev hanımlarında

Söz sırası çiftçi, işçi, öğrenci ve ev hanımlarında

Saadet Partisi, gündemde büyük ses getiren “Esnaf Kongresi” sonrası yeni kongrelere hazırlanıyor.

Saadet Partisi, esnaftan sonra sözü bu sefer çiftçi, işçi, öğrenci ve ev hanımlarına verecek. Çiftçi Kongresi 10 Haziran Perşembe, İşçi Kongresi 24 Haziran Perşembe, Öğrenci Kongresi 1 Temmuz Perşembe ve son olarak Ev Hanımları Kongresi de 15 Temmuz Perşembe günü online olarak gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de bir ilke imza atarak online bir şekilde Esnaf Kongresi düzenleyen Saadet Partisi, önümüzdeki günlerde Çiftçi, İşçi, Öğrenci, Ev Hanımları Kongreleri düzenleyecek.

Türkiye’nin dört bir yanından farklı sektörlerde faaliyet yürüten binden fazla esnaf ve esnaf birliklerinin katıldığı kongre büyük ses getirmiş, mağduriyetler ilk ağızdan dile getirilmişti. Kongre sonrası yayınlanan bildiri de sorunlar tüm boyutları ile ele alınmış ve bunlara yönelik çözüm önerileri kamuoyu ile paylaşılmıştı.

MAĞDURİYETLER İLK AĞIZDAN DİNLENECEK

“Geçim İttifakı” kapsamında sorunları ilk ağızdan dinlemeye devam edecek olan Saadet Partisi bu kapsamda önümüzdeki günlerde online olarak şu kongreleri gerçekleştirecek: Haziran ayı içerisinde Çiftçi ve İşçi Kongreleri Temmuz ayı içerisinde ise Öğrenci ve Ev Hanımları Kongresi. Çiftçi Kongresi 10 Haziran Perşembe, İşçi Kongresi 24 Haziran Perşembe, Öğrenci Kongresi 1 Temmuz Perşembe ve son olarak Ev Hanımları Kongresi de 15 Temmuz Perşembe günü online olarak gerçekleştirilecek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.